Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Womanizer W100

přikládací
Určení
Klitoriální

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

Obdarovaná je velmi spokojena.

Materiál
přikládací
Určení
Klitoriální

Erotické pomůcky: Womanizer W 100- Black Leopard

Womanizer- toto slovo znamená v překladu sukničkář. A jak známo, sukničkáři dobře vědí, co žena chce a jak ji uspokojit. Platí to i o tomto masážním strojku, jen si ale můžete být jistá, že bude patřit pouze Vám a žádné jiné. ;)

Womanizery se staly okamžitě celosvětovým bestsellerem.

Počet spokojených uživatelek womanizeru závratně roste.

Dokonce už byl pro velký úspěch vyvinut i druhý typ womanizeru.

Womanizer si ihned po jeho uvedení na trh získal celosvětově obrovské množství uspokojených uživatelek.

A není čemu se divit- jeho schopnost bezdotykově sát klitoris a pulzovat v tom správném tempu dovedl už nejednu ženu k absolutnímu orgasmovému šílenství!

Jako bonus má nádherný design a snadné ovládání. Celkově je to velmi luxusní hračka, která ale naplní očekávání snad každé ženy.

Chcete i Vy zažít bouřlivé orgasmy a přesvědčit se o nové bezdotykové stimulační technologii? Womanizer je tu právě pro Vás, a to třeba v tomto nádherném, černo- leopardím provedení.

Obsah balení: Womanizer, stimulační nástavec, USB nabíjecí kabel.

Rozměry erotické pomůcky: 160x55 mm, Váha: 150g

1zákazník doporučuje produkt

• kvalita, výkonný, dlouho vydrží, hodně silné tlakové vlny, orgasmu dosáhnu vždy, velmi tichý (oproti Satisfyer - ten je strašně hlučný")
    • bohužel nelze regulovat rychlost - pouze vzestupně přidávat, mám ještě jiný Womanizer W500 a ten má +-, je to neocenitelné, raději si připlaťte (rozdíl cca 500,- Kč, kupuji dle Heureky).

Jsem s ním spokojená, byl levnější než dražší varianta W500. Mám oba dva, neboť ráda střídám womanizery /jako dva muže/.Orgasmu s ním dosáhnu vždy, nyní po půl roce používání cca do 20 minut /poprvé to bylo do 5 minut/. Je velice výkonný - tlakové vlny jsou opravdu silné, zvlášť na nejvyšší stupeň - to se skoro nedá vydržet :) Při používání 3x týdně /20 minut/ dobíjím cca 1x měsíčně. Koupila jsem si náhradní násady, neboť po cca 2 měsících používání "trochu" netěsní na přístroji. Jedinou výtku mám k nedostatku ubírání rychlosti, který má trochu dražší přístroj. Womanizer musíte totiž vypnout a znovu zapnou a dát nižší rychlost, čímž můžete ztratit kontinuitu a orgasmu dosáhnete o něco později.

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

Obdarovaná je velmi spokojena.