Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Vive Revive Energ.G

Vodotěsnost

• , zakoupeno v FLAGRANTI

• Dobíjení, velmi příjemný materiál, bezva barva, úžasný tvar i velikost.
    • Chybí český návod, k nabíječce přidaná koncovka, která nejde do naší sítě. Nutno koupit návlek pro naše zástrčky. Já už jsem ho měla doma, ale musím ho přehazovat z jiné nabíječky. Doporučuji přidávat k výrobku nebo na to předem upozornit.

Za dobrou cenu výborný výrobek.

Vodotěsnost

VIVE REVIVE ENER.G oživí Váš G-bod ve velkém stylu. Světlá a výrazná zelená barva v kombinaci se smyslným hedvábným povrchem z čistého silikonu je tak uspokojující! Jeho ergonomické křivky vás naplní tak akorát. Proto je ideální pro začátečníky i zkušené uživatele. Moderní ENER.G má jedinečně tvarovanou hlavu ideální jak pro G-bod, tak pro vnější stimulaci. Je vodotěsný a nabízí 7 vibračních módů. Revive vibrátor je 100% bez ftalátů. Nejlepší ze všeho je, že nikdy nebudete muset použít baterie! Tuto úžasnou hračku oživíte kdykoliv Vás přepadne touha zažít slastné okamžiky vášně a rozkoše. Je zcela nabíjecí.

Parametry:

• Barva: zelená
  • Materiál: silikon
  • Rozměry: délka 19 cm, průměr 3,3 cm
  • Vibrace: ano
  • Voděodolnost: ano
  • Pohon: dobíjecí akumulátor
  • Lubrikace: pouze gely na vodní bázi!

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v FLAGRANTI

• Dobíjení, velmi příjemný materiál, bezva barva, úžasný tvar i velikost.

Za dobrou cenu výborný výrobek.