Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Vive luxury

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Jooo.cz

Chtěl jsem koupit pro svou ženu, a vlastně i pro sebe, něco nového. Tento výrobek dělá čest svému jménu.

• , zakoupeno v Jooo.cz

• Vive luxory je velice příjemný na dotek, je jemný a přitom dokáže skvěle namasírovat a při použití na intimní místa jsou to opravdu luxusní orgasmy, jak slibuje název

Prostě úžasná "hračka"

100% doporučuji

Produkt nemá žádné parametry.

Luxusní masáží hlavice a vibrátor v jednom.

Prostě úžasná "hračka"

100% doporučuji

• , zakoupeno v Jooo.cz

Je opravdu krásný, snad ještě krásnější než na obrázku. Je jemný a má příjemné vibrace. Oblíbil si ho i manžel, který nebyl k pořízení erotických pomůcek běžně svolný. Jsem moc spokojená

• , zakoupeno v Jooo.cz

Je tak hebky a jemny na dotek a pritom je tak sikovny. Je krasny a vubec nejde poznat se je to eroticka pomucka

• , zakoupeno v Jooo.cz

• Vypadá luxusně, je krásný, je to prostě miláček, který se postará o vše co má.

• , zakoupeno v Jooo.cz

Koupil jsem ho na doporučení kamaráda svojí ženě k výročí svatby. Splnil očekávání. Ženě se líbila barva, tvar i materiál. Byla překvapení vibracemi a neměla problém dosáhnout orgasmu i dvakrát po sobě. A je i tichý