Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Vibe Therapy Elation

Vodotěsnost
Určení
Vaginální

• , zakoupeno v RuzovySlon.cz

příjemný, přiměřená střední velikost, programy dostačující, spokojenost - splnil očekávání

Příjemné vibrace i materiál

• , zakoupeno v FLAGRANTI

• Skvělá cena, spokojenost ;-)

Materiál
2.5 cm
Vodotěsnost
Určení
Vaginální

Vibrátor Therapy Elation je elegantní silikonový vibrátor vytvarovaný s jemně proměnlivým průměrem. Na boku je po celé délce jemná široká rýha, zvyšující dráždění. Tento silikonový materiál mu dovoluje dokonale se přizpůsobit tělu, přijmout jeho teplotu a tím se přiblížit co nejvíce skutečnosti. Vibrátor má dvoutlačítkové ovládání, jedním se zapíná a druhým se volí jeden ze sedmi stupňů vibrací – 3 stupně jsou plynulé vibrace a 4 stupně jsou pulzní vibrace měnící se v čase a s proměnlivou intenzitou. Silikon je jemně ztužený, dá se tedy dobře ohýbat. Vibrační motorek je umístěn až ve špičce, největší vibrace jsou tedy hned na vrcholu vibrátoru.
Voděodolná konstrukce baterií dovoluje použití i ve sprše. Součástí balení je i sametový sáček pro uschování vibrátoru a ochranu před prachem a poškozením
Délka celková 17,5 cm.
Průměr minimální 2,5 cm, maximální 3,5 cm.
Regulace vibrací v 7 stupních.
Napájení 2 AA baterie (nejsou součástí dodávky).
Materiál chirurgický silikon, plast na ovladači.
Barva fialová.

Příjemné vibrace i materiál

• , zakoupeno v FLAGRANTI

• Skvělá cena, spokojenost ;-)
  • , zakoupeno v RuzovySlon.cz

Je to dárek k narozeninám,nezkoušel jsem to

• , zakoupeno v FLAGRANTI

• Elegantní, shodné s vyobrazením na stránkách obchodu, zboží dodáno s bateriemi, což bylo výhodné a jsem tomu ráda
    • Když se zaposlouchám, tak zvuk vibrací slyším, lehce rušivé, ale je to jen tím, že se zaposlouchám ...
  • , zakoupeno v RuzovySlon.cz

Koupili jsme ho pro používání v partnerském vztahu.Jsme oba opravdu spokojení.Osobně jsem nečekal, že to bude až tak přínosné a nakonec i podnětné.
    Kvalita je výborná, zejména, pokud srovnávám s podobným výrobkem, který jsme zakoupili v dávné minulosti.Cena je podle našeho názoru přiměřená, považujeme ji za prostřední v rámci nabídky. Rozměry jsou, až na délku ideální.

• velmi příjemny ,
    • neni to muj první

• vibrátor je úžasný.

skvělá hračka

• , zakoupeno v Vibrátorek

• příjemný materiál,tiché vibrace,omyvatelnost
    • myslel jsem že bude menší..na dráždění i jiných dírek :)

byl to dárek a splnil očekávání :)