Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Vibe Therapy Delight

Funkce a ovládání Voděodolný rotační vibrátor se stimulátorem klitorisu ve tvaru zajíčka a ergonomicky tvarovaným designem pro perfektní stimulaci G-bodu. Má 7 druhů vibrací a...
1 445 Kč
Garantovaný nákup z Willi

Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč96 % • 8 777 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta79 Kč92 % • 511 963 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč23 recenzíDalší informace

• ibrace s kombinací rotace
    • žádná

velmi přirozený

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

Zatím jej máme jen krátce, tak uvidíme....

Materiál
Vibrátory
Určení
bod G, klitoris

Funkce a ovládání

Voděodolný rotační vibrátor se stimulátorem klitorisu ve tvaru zajíčka a ergonomicky tvarovaným designem pro perfektní stimulaci G-bodu. Má 7 druhů vibrací a 3 rotační rychlosti.

Nejdříve vložte do vibrátoru 4 baterie AAA. Vibrátor se ovládá pomocí 3 tlačítek. Prvním tlačítkem - ON/OFF vibrátor zapněte. Druhým tlačítkem - s vlnkou si zvolte 1 ze 7 druhů vibrací ( 3 pulzační vibrace, 1 stupňující, 1 vibrační, 3 rotační rychlosti). Třetím tlačítkem - s rotujícímí šipkami zvolte rychlost a rotaci špičky vibrátoru. Vibrátor vypněte tlačítkem ON/OFF.

Vibrátor je vodotěsný.

Doporučujeme

Pro snažší zavádění a příjemnější pocity používejte lubrikační gely na vodní bázi. Nemusíte se tak bát poškození pomůcky.

Můj tip

Porovnejte tutu pomůcku s vibrátory s výběžkem na klitoris od jiných výrobců a vyberte ten nejlepší.

Materiál a barva

Použitelná část je vyrobena ze silikonu, rukojeť je z ABS plastu.

Rozměry

Celková délka je 23 cm

Maximální průměr je 3,5 cm

Napájení

Vibrátor se napájí pomocí 4 mikrotužkových bateríí AAA, které můžete zakoupit u nás. Baterie nejsou součástí balení.

Obsah balení

Vibrátor Vibe Therapy

Údržba

Vibrátor před a po každém použití opláchněte pod proudem vody. Utřete ho do sucha a ošetřete povrch dezinfekčním přípravkem určeným na erotické pomůcky. Prodloužíte tak životnost vibrátoru. Uschovejte na suchém a tmavém místě mimo dosah dětí.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárekZdarma98 % • 15 936 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 2 194 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Eromax CZ

• ibrace s kombinací rotace
    • žádná

velmi přirozený

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

Zatím jej máme jen krátce, tak uvidíme....

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 2 194 recenzíDalší informace

spokojenost

• , zakoupeno v WilliStore.cz

OK

• , zakoupeno v AAA Erotic CZ

• Náš první rotační a zatím spokojenost.
    • Tiché vibrace.
    • Rotace jsou poněkud hlučnější, ale nic strašného - neruší.

Zabaleno v decentní krabičce.
    Vynikající poměr ceny a kvality.

Předčil naše rozpačité očekávání. Doporučuji!

• , zakoupeno v VášSex.cz

• Cena, materiál
    • Při vyšší rychlosti hodně vrčí :-( škoda

Nízká cena, nezávadný zdrav. materiál

• , zakoupeno v EroDream.cz

Jsem docela spokojený, ikdyž mě překvapila hlasitost vibrací. nevím, zda je to jen mým výrobkem, nebo, zda je to u všech podobných vibrátorů. Velmi jsem ocenil kroužící špičku, i když rozdíl mezi rychlostí kroužení je minimální. partnerka je spokojená a to je nejdůležitejší. :-)