Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Toy Joy Ego

Celková délka
21 cm

• , zakoupeno v Willi

• super

přesně dle popisu spokpojenost!!!!!!!!!!!!!!

Celková délka
21 cm

Tento zručný umělý milenec od značky Toy Joy v zářivě růžové barvě vypadá ve všech ohledech velmi realisticky: Žilkování a žalud jsou téměř k nerozeznání od opravdového penisu. Je maximálně flexibilní a rychlost jeho vibrací si určíte pomocí otáčecího kolečka. Počet potřebných baterií: 2 kusy AA.

• Pěkná barva
    • Velikost
    • Slušné vibrace
    • Voděodolný
    • Snadná regulace vibrací
    • Snadná údržba
    • Není příliš poddajný, ohebný však lehce ano
    • Používat pouze gely na vodní bázi

Koupil jsem ho pro přítelkyni na naše společné hrátky ale i pro ni samotnou. Vybíral jsem velikostně podle sebe, samozřejmě zde je větší délka a rozměry žaludu. Vibrátor je fajn, dobře se drží i když je celý v dírce, regulace je snadná pomocí kroužku na konci. Stačí ho lehce máznout a už může do dírky. Barva je příjemná, povrch také, když je suchý velice silně drhne.Je kapku ohebný ale ne moc, ono tvrdý být musí. Vibrace jsou podle mě dost slušné, přítelkyně ho vždy dá na plné koule a je spokojená. Po užití se dá omýt pod proudem vody - neponořovat. Usychá rychle. Používat gely na vodní bázi, není co vytknout, naše první hračka a jsme spokojeni.

• , zakoupeno v Willi

• super

přesně dle popisu spokpojenost!!!!!!!!!!!!!!