Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

The Screaming O Charged Remote Control Panty Vibe

The Screaming O Charged Remote Control Panty Vibe My Secret Screaming O Charged Panty je dálkově ovládaná dobíjecí kulka s 10 funkcemi, která nenápadně vklouzne do ladících...
1 295 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z deeplove.cz

Skladem • 1 varianta39 Kč22 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma93 % • 497 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma99 % • 1 219 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma97 % • 960 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma95 % • 3 282 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma92 % • 957 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma98 % • 15 848 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma86 % • 140 recenzíDalší informace

Určení
pro páry

Proč si vybrat Charged Remote Control Panty Vibe:

• set kalhotek, mini vibrátoru a dálkového ovladače
  • univerzální velikost kalhotek (v pase do 152 cm)
  • super intenzivní vibrace
  • 10 vibračních funkcí
  • 100% vodotěsný
  • dálkový ovladač ve tvaru prstenu (funguje do vzdálenosti 15 m)
  • vibrátor je dobíjecí skrz USB (součástí balení)
  • vyrobeno z bezpečného a ABS plastu
  • lubrikace na vodní bázi

The Screaming O Charged Remote Control Panty Vibe

My Secret Screaming O Charged Panty je dálkově ovládaná dobíjecí kulka s 10 funkcemi, která nenápadně vklouzne do ladících páru krajkových kalhotek, které pohodlně padnou až do 152 cm obvodu pasu. Tento 100% vodotěsný vibrátor je ovládán chytrým dálkovým ovladačem, který funguje až do vzdálenosti 15 metrů a vypadá jako obyčejný prstýnek vyrobený z pružného pravého silikonu pro univerzální přizpůsobení. My Secret Charged Panty funguje s dálkovým ovládáním nebo bez něj a dělá to zábavné – a trochu zlomyslné – vylepšovat rande nebo experimentovat na veřejnosti. My Secret Charged Panty, poháněné hlubokými, dunivými vibracemi Vooom, fungují déle než 60 minut na jedno nabití (kabel je součástí dodávky!).

Proč si vybrat Charged Remote Control Panty Vibe:

• set kalhotek, mini vibrátoru a dálkového ovladače
  • univerzální velikost kalhotek (v pase do 152 cm)
  • super intenzivní vibrace
  • 10 vibračních funkcí
  • 100% vodotěsný
  • dálkový ovladač ve tvaru prstenu (funguje do vzdálenosti 15 m)
  • vibrátor je dobíjecí skrz USB (součástí balení)
  • vyrobeno z bezpečného a ABS plastu
  • lubrikace na vodní bázi

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Produkt zatím nemá žádné recenze.