Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

SIN FIVE Nagi

Průměr
3 cm
Vodotěsnost

• , zakoupeno v Sexshop-erotik.cz

• Vyhovuje mi tvar, velký výběr vibrací a hlavně zdravotně nezávadný antialergický materiál.Pro výrobek jsem se rozhodla pro:
    • materiál
    • tvar
    • vibrace
    • elegantní vzhled

Výrobek jsem již znala, sháněla jsem akorát, kde by ho měli za výhodnou cenu, což váš obchod splňoval. Moje zkušenost vynikající, poněvadž jsem alergik, vyhovuje mi také nealergický zdravotně nezávadný materiál. Produkt rozhodně doporučuji ostatním, protože jde o špičkovou kvalitu za rozumnou cenu.

Materiál
silikon
Celková délka
21 cm
Průměr
3 cm
Vodotěsnost

Sin Five Nagi je vibrátor od německého výrobce, který jde stále dopředu na trhu s erotickými pomůckami, dbá na kvalitu materiálu i zpracování, svádí Vás ke hříchu smyslnými tvary a pastelovými barvami svých výrobků.

Všechny vibrátory značky SIN FIVE mají výkonný a tichý motor, který umožňuje jemné až intenzivní vibrace. Také si lze volit kromě plynule nastavitelných nepřetržitých vibrací tři dráždivé vibrační pulzní programy.

Nagi je hladký vibrátor s jemně kónickou špičkou, jeho hladký a jemně sametový hladký povrch mají rády ženy pro dráždění vagíny i análu, ale jeho tvar ocení jistě i muži. Jemný plastický vzor na spodní části vibrátoru Nagi je mystickým znakem, který tomuto vibrátoru uděluje sílu žádostivosti a tak vás neustále láká k hrátkám. 100% voděodolnost dovoluje používat vibrátor všude, tedy i ve sprše a ve vaně.

Po stisknutí tlačítka ´+´ Vám Nagi nabídne: 5 stupňů regulace intenzity od nejslabších po maximální plynulé vibrace, 3 vibrační programy (první vibrační program nabízí pomalé impulzní vibrace, druhý potěší silnějšími impulzy a třetí - náhodný program - překvapí nevypočitatelným střídáním slabších, pomalejších a rychlejších vibrací).

Materiál: 100% anti-mikrobiální silikon.

Barva: černá červená růžová

Velikost: celková délka 21 cm, průměr v těle 4 cm, průměr ve špičce a ve střední části 3 cm.

Napájení: 2 AA baterie (součástí dodávky).

Nepoužívat silikonové lubrikační gely a oleje. Zvláště doporučujeme LELO lubrikační gel.

Údržba:

Po použití doporučujeme vibrátor omýt vodou a ošetřit LELO Antibakteriálním čistícím sprejem.

Co znamená Antimikrobionální silikon?

Materiál, který má antimikrobiální efekt (je bakterie rezistentní), má zabudovanou schopnost zabránit růstu mikroorganismů na povrchu vibrátoru či erotických pomůcek. Mikroorganismy, které přicházejí do styku s materiálem, nejsou schopné přežít.

Pro výrobu produktu je použit biokompatibilní materiál s příměsí. Molekulární make-up této doplňkové látky má strukturu a chemické reaktivity, které zabraňují růstu bakterií a jiných mikroorganismů. Velikost těchto doplňkových molekul je takový, že jsou pevně ukotveny v produktu materiálu a nemohou být uvolněny.

Materiál si tak zachovává tyto zárodečné odolné vlastnosti. Podobně, povrch jakéhokoliv výrobku složeného z tohoto materiálu zůstává bakteriím odolný po mnoho let.

Zajímavost:

Značka Sin Five vznikla jako záruka největší intimity při pátém hříchu. Podle přikázání je pátým hříchem touha a chtíč.

• , zakoupeno v Sexshop-erotik.cz

• materiál