Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Sexy Elephant Blueberry II realistický silikonový pro ženy

Průměr
4 cm
Určení
dámská

Silikonová pomůcka Borůvka® II Original patří k oblíbeným vibrátorům v běžné velikosti s parádními vibracemi za super cenu. Vylepšený model Borůvka® III Next Gen je výkonnější, má tišší vibrační motorek a dobíjí se přes USB kabel. Oba vibrátory se hodí pro dráždění bodu G, ale modernější verze Borůvka® III Next Gen se díky ergonomičtější rukojeti lépe drží.

Na hračce Borůvka® II Original se nám líbí  zahnutý tvar žaludu, který dráždí bod G a stává se tak parádním společníkem pro milovnice vnitřních orgasmů nebo pro G-bod badatelky. Moderní verze vibrátoru Borůvka® II Original nadchne hlavně 100% silikonovým materiálem. Ten si zamilujete pro jeho hebký povrch a hypoalergenní vlastnosti. Na rozdíl od gelového materiálu silikon není vůbec cítit a parádně vede teplo, takže se rychle zahřeje na teplotu lidského těla.

Při používání si chválíme hlavně silné vibrace, které rozvrní celý klín a nedají vám spát ještě dlouho po bouřlivém orgasmu. Na výběr máte ze sedmi programů. 3 klasické vibrace a 4 pulzní programy uspokojí i náročné dychtivky. Doporučujeme těsně před vrcholem přidat na síle – orgasmus přijde o to rychleji a intenzívněji. Napájení zajišťují běžné tužkové AA baterie (můžete použít i nabíjecí).

Vibrátor má voděodolnou úpravu, takže se dobře umývá. Na velké koupání ve vaně a potápění u moře Borůvka® II Original ale stavěná není. Příjemně překvapil i tichý chod – jemné vrnění sousedy neprobudí. Snadné ovládání zvládne každý a ušetří čas během hrátek, protože klikáte jen na jedno tlačítko.

Při zkoumání naším sloním okem jsme našli i pár slabších stránek. Nelíbí se nám přechod mezi levou a pravou polovinou vibrátoru. Spoj je sice hladký a po přejetí prsty jej ani neucítíte, ale všimnete si ho. A díky silikonovému materiálu se může používat jen s gely na vodní bázi. I přes tyto menší chybičky si za pomůckou stojíme. Představuje super vibrátor za pár kaček, pro začátečnice jako dělaný.

• ATEST Státního zdravotního ústavu: Záleží nám na vašem zdraví, které máme všichni jen jedno. Silikonový vibrátor Borůvka® II Original pochází z naší sloní dílny a dostal do vínku atest Státního zdravotního ústavu. Hrátky s ním jsou proto bezpečné.
  • Produkt: Seven Creations Classic Original

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby59 Kč98 % • 11 903 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

• Absolutní spokojenost, ideální velikost, super materiál

• super