Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Satisfyer White Temptation Lay-On

Vibrátor na klitoris na mimořádnou předehru s praktickým kroužkem, aby se hračka neztratila během chvil vzrušení!   Vibrátor oválného tvaru se zaoblenými liniemi, který...
Garantovaný nákup z Willi

přikládací
Určení
klitoris

• , zakoupeno v Sexshop 51

Jsem spokojená, ale očekávala jsem více.

• , zakoupeno v Sexihracky.cz

žádná sláva, asi zůstane v šuplíku.....

Materiál
Typ
přikládací
Určení
klitoris

Vibrátor oválného tvaru se zaoblenými liniemi, který dokonale pokrývá klitoris, díky čemuž Vás bude rozmazlovat silným vibrováním.

Dokonale padne do ruky díky stříbrné rotační části a snadno se dá cíleně používat.

Vibrátor má pevnou konstrukci s jemným silikonovým povrchem, který je šetrný k pokožce.

Tipy na používání:

• Na předehru: na rozmazlování intimních partií (bradavky, varlata, žalud, krk, hráz, atd.).
  • Jak vibrátor na klitoris: masírováním klitorisu s dostatečnou lubrikací víte zvýšit požitek.
  • Během spisu: přiložením na klitoris nebo varlata.
  • Hry pro páry: zavřete oči a předejte řízení pomůcky do rukou Vaší půlky a vychutnávejte si chvíle rozmazlování
  • Na uvolnění stresu: vhodné i na běžnou masáž krku

ovládání:

Z 15 různých způsobů vibrace můžete jednoduše vybírat pomocí tlačítka plus a mínus. Pokud déle podržíte tlačítko plus víte přístroj zapínat nebo vypínat. Jednorázovým stlačením tlačítka plus víte přejít na následující způsob vibrace a potlačením tlačítka mínus se víte vrátit na předešlou vibraci.

Vodotěsné provedení umožňuje různorodé používání a snadné čištění.   vlastnosti:

• materiál šetrný k pokožce
  • hebký na dotyk
  • dizajnový tvar
  • vodotesný, jednoduše se čistí
  • Vodotěsnost: IPX7 (max. do hloubky 1m, max. na dobu 30 minut
  • nabíjateľný akumulátor
  • s magnetickým USB-kabelem
  • kompaktní rozměrů, vhodné i pro cestování
  • jednoduché ovládání dvěma tlačítky
  • 15 způsobů vibrace
  • délka: 9,2cm
  • šířka: 4,3-6cm
  • tloušťka: 2-3cm
  • hmotnost: 112g
  • v bílé barvě

Materiál: ABS, Silikon zdravotnické kvality (vyhovuje směrnici EU, neobsahuje phtaláty).

Nabíjecí USB-kabel je součástí balení.

TIP: k produktu doporučujeme používat výhradně lubrikant na bázi vody.

Doporučené čištění:

Potřebné je důkladně preumývať vlažnou, mýdlovou vodou, následně pak propláchnout a nechat uschnout. Doporučeno: Použití čisticího prostředku na erotické pomůcky (06302500000) - dá se doobjednat.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Sexshop 51

Jsem spokojená, ale očekávala jsem více.

• Cena, design.
    • Spousta druhů a intenzita vibrací.
    • Produkt koupen přes sexshop.cz - návod pouze v cizím jazyce.
    • Sice ano - umím trochu anglicky, ale jsou věci, které bych si ráda přečetla v CZ.
    • Moc mi nevyhovuje způsob napájení tj. Při prvním zapojení si nemáte jak ověřit, zda se přístroj skutečně nabíjí.
    • Nabíjení přes magnetky.
    • Po první uvedení do provozu "na nečisto" jsem netušila, jak toho vibrujícího ďábla vypnout - pomohlo mi zase ho strčit do zásuvky, takže jakmile to bude možné zajdu do kamenné pobočky, aby mě instruovali o tom jak se to vypíná.

Mám ráda, když intimní hračky nevypadají jako to, k čemu slouží (nechtěný nález návštěvou atd.) takže mi vyhovují elegantní nenápadné zařízení o jejichž funkci ví jen majitelé.

Návod pro mě byl nedostačující (chybí v CZ), navíc v EN nejsou třeba případ ilustrační obrázky jak přístoj používat, ano mám fantazii ale přece jenom bych uvítala nějaké rady do začátku.

Přístroj má několik druhů a intenzit vibrací, bohužel jsem nepřišla na to, jako ho vypnout (zapne se pomocí tlačítka + ale na stisknutí - nereaguje) i jsem zkoušela přidávat + v domění že přejedu všechny programy.

Pocitově je pro mě torchu nepříjemné že přístroj vibruje celý - tj vibruje i v mé ruce. Chybí mi izolovaná manuální část bez vibrací a nějaká vibrační část.

• , zakoupeno v Sexihracky.cz

žádná sláva, asi zůstane v šuplíku.....

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: