Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Satisfyer Wand-er Woman

TOP 15 v kategorii Vibrátory

Satisfyer Wand-er Woman

Vibrátor o velikosti XXL přináší komplexní relax. Postará se nejen o orgasmus, ale také o uvolnění všech částí vašeho těla, které dokáže rozmasírovat silnými vibracemi...
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z deeplove.cz

Skladem • Více variantDárekProdloužená zárukaZdarma92 % • 3 288 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárek49 Kč93 % • 2 548 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč83 % • 605 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekProdloužená zárukaZdarma97 % • 963 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma97 % • 702 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek39 Kč80 % • 4 recenzeDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč100 % • 116 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč92 % • 512 240 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant99 Kč100 % • 57 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárek% Slevový kód69 Kč97 % • 5 006 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 273 068 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantDárek49 Kč87 % • 147 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta88 Kč87 % • 280 697 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDoplňkové služby59 Kč97 % • 4 960 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč98 % • 88 291 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variantDoplňkové služby59 Kč97 % • 46 112 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDoplňkové služby59 Kč96 % • 26 384 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč97 % • 18 526 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč97 % • 108 384 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Veliký vibrátor poslouží k masáži celého těla. Poslouží jako erotická pomůcka pro sólo nebo párové hrátky, ale pomůže vám i od bolesti svalů po sportovním výkonu či napjatého krku po dlouhé práci u počítače. K dispozici je celkem 50 různých kombinací vibrací a rytmů. Vibrátor je voděodolný, takže ho můžete používat i při koupeli nebo ve sprše. Navíc se snadno udržuje - stačí jen voda a mýdlo nebo speciální dezinfekce.

Multifunkční

Veliký XXL vibrátor s měkkou silikonovou hlavou má dostatek síly nejen na to, aby vás během chvilky dovedl k orgasmu, ale můžete ho využít i jako masážní zařízení pro celotělové masáže. Pomůže vám s napětím v krční páteři i s bolavými lýtky po dlouhém běhu.

Materiál
Určení
celé tělo

• , zakoupeno v Sexshop 51

• Spokojenost
    • Za mě je trochu těžší,větší než jsem zvyklá a hlučnější.Tlačíka na zapnutí a + - by mohly být barevně vyznačeny.

• Žádné, ani jsme neměli příležitost ji vyzkoušet
    • Po nabití hlavice fungovala jednou
    • Při následném zapnutí hlavice prakticky vůbec nevibruje

Zakoupeno jako vánoční dárek pro přítelkyni. Říct, že jsem byl po tom, co fungovala pouze při prvním zapnutí, aniž bychom ji stačili večer alespoň jednou vyzkoušet, značně rozhořčen, ani z daleka nevystihuje mé pocity, ale nechci být neslušný...

Většina recenzí, které jsem před nákupem přečetl, hlavici hodnotila víceméně pozitivně, tak doufám, že jsem jen chytil vadný kus a eshop mi uzná reklamaci. Zkažený večer mi to bohužel nevynahradí...

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

Dosti velký a těžký do ruky.

Materiál
masážní hlavice
Určení
celé tělo

Variabilní

Na výběr máte celkem 50 různých kombinací vibrací - sami si navolíte, na jaký z deseti rytmů a pěti intenzit právě máte chuť. Pohonem vibrátoru je lithio-iontová baterie, k jejímu dobíjení slouží magnetický nabíjecí USB kabel.

Variabilní

Snadná údržba

Vibrátor je vyrobený ze zdravotnického silikonu, který se snadno udržuje čistý jen za pomoci vody a mýdla nebo speciální dezinfekce na erotické pomůcky. Při používání je navzdory své síle velmi tichý. A díky voděodolnému provedení se ho nemusíte bát použít ani ve sprše.

Snadná údržba

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant59 Kč100 % • 116 recenzíDalší informace

Díky své působivé velikosti XXL a pořádné síle, která se skrývá za svůdnou silikonovou hlavicí, si Wand-er Woman hravě poradí s problémy a napětím všeho druhu – ale samozřejmě i se všemi vašimi touhami po orgasmu. Vibrátor je vyroben z lékařského silikonu, který je obzvlášť jemný a šetrný k vaší pokožce. Kromě toho se jeho zaoblená hlava snadno dostane do všech zákoutí na těle, která touží po uvolnění.

Dokumenty

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Sexshop 51

• Spokojenost

• Žádné, ani jsme neměli příležitost ji vyzkoušet
    • Po nabití hlavice fungovala jednou
    • Při následném zapnutí hlavice prakticky vůbec nevibruje

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

Dosti velký a těžký do ruky.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Vyhodila jsem ho do popelnice. Pro mne nepoužitelný .
    • Vyhozené peníze !
  • , zakoupeno v Gaymegastore

• hodně programů s nastavitelnou rychlostí
    • vzhled
    • voděodolný

Nemám slov:) 5/5

• , zakoupeno v Sexshop.cz

Funguje :)

• , zakoupeno v Kondomshop

Překvapil mě velikostí a taky intenzitou. Zatím jen spokojenost. Velice fajn je i materiál, vodotěstnost a možnost nabíjet bez drátově jen pomocí magnetu.

• Silné vibrace
    • 50 režimů vibrací
    • I ta nejnižší vibrace je docela dost silná
    • Hlasitost

S produktem jsem nad míru spokojen. Jedinou nevýhodou, ale zároveň výhodou jsou silné vibrace. Bohužel přítelkyně by ocenila možnost snížit intenzitu vibrací. Bylo to pro ni napoprvé až moc. Ale věřím že si zvykne. Hlasitost vibrací je taky dost vysoká, ale dá se to přežít.

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

Super silný, ale docela dost těžký.

• Silné vibrace
    • Velikost
    • Bezdrátové
    • Design
    • Váha, ale na to si člověk zvykne a aspoň zaposiluje :-D