Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Satisfyer Pro 4 Couples

Vibrátor, který si užijete sami i společně s partnerem. Dokáže najednou stimulovat klitoris, bod G i penis. Sami si nastavíte intenzitu a pak už jen můžete počítat orgasmy...
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z deeplove.cz

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 494 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma93 % • 3 286 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma94 % • 961 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč93 % • 2 540 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč80 % • 605 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby59 Kč99 % • 11 833 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 1 066 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 1 016 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč88 % • 124 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kód69 Kč97 % • 4 996 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 15 936 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč84 % • 142 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek39 Kč80 % • 3 recenzeDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč111 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 2 194 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč92 % • 511 963 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 900 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 116 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč206 neověřených recenzíDalší informace

Voděodolný vibrátor pro páry si užijete v posteli i ve sprše. Postará se o stimulaci klitorisu, bodu G i penisu pomocí tlakových vln a vibrací. Intenzitu si můžete upravovat a kombinovat podle svých preferencí. Navíc je vibrátor velmi tichý, a tak nebude nijak vyrušovat vás ani vaše sousedy. Po vybití ho dobijete přiloženým USB magnetickým kabelem.

Myslí na oba

Párový vibrátor se postará o dokonalý zážitek v posteli u obou partnerů. Bod G stimuluje dráždivým tlakem, klitoris silnými tlakovými vlnami a penis vibracemi. Potěší vás také velmi tichý zvuk při používání vibrátoru - nic vám nebude odvádět pozornost od toho nejdůležitějšího.

Materiál
podtlakové
Určení
klitoris, vagína

• , zakoupeno v FLAGRANTI

Celkem milé překvapil výkonem, materiál opravdu velmi příjemný, zatím ho máme jen krátce, ale jsme spokojeni ;)

• Skvělá hračka pro dámy i páry
  • , zakoupeno v Sexshop-erotic.cz

• Tichý
    • Silné vybrace

Na obrázcích vypadá horní část jako plastová, ale je silikonová. Manželce nevyhovuje, že zasouvací část je zbytečně moc špičatá, takže to chce být opatrný...
    Jinak napasovat ho do správné pozice chce opravdu více cviku. Při použití ve dvou dost překáží. Překvapila tischost.

Materiál
podtlakové
Určení
klitoris, vagína

Vyzkoušejte všechny možnosti

Sami si nastavíte, co je vám nejpříjemnější. Na výběr máte 10 stupňů intenzit vibrací a jedenáct různě silných tlakových vln. Samostatnými ovladači můžete zkoušet různé možnosti a zjistit, jaká varianta se vám a vašemu partnerovi nejvíce líbí.

Vyzkoušejte všechny možnosti

Voděodolnost a snadná údržba

Vibrátor je voděodolný na stupni IPX7, takže ho nemusíte používat pouze v ložnici. Bez obav ho vyzkoušejte ve vaně, vířivce nebo třeba v bazénu. Díky voděodolnému provedení se také snadněji udržuje čistý - stačí ho umýt vlažnou vodou, mýdlem a dezinfekčním přípravkem na erotické pomůcky.

Voděodolnost a snadná údržba

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč96 % • 26 364 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek39 Kč100 % • 702 recenzíDalší informace

Svítá na lepší časy! Satisfyer rozjíždí sexuální revoluci! Žhavá novinka ze světa stimulátorů, Satisfyer Pro 4 Couples, se objevila na obzoru!

Páry dnes můžou slavit, jelikož se dočkaly nového hračky do sbírky lásky. Elegantní tvar nebušený potěšením až k prasknutí. Nádherné bílozlaté provedení přidá vašim hrátkám na luxusu.

Nepředstavitelných a silných orgasmů si teď může užít každý pár bez omezení. Spojením libovolného z 11ti režimů sání s rozšířením požitků o 10 dalších vibračních režimů si vybudoval Satisfyer Pro 4 Couples právoplatné místo ve chvilce každého páru ať už si užíváte kdekoliv!

Vylepšete si svůj sexuální život o nepředstavitelný počet a sílu nadcházejících orgasmů, které vás společně čekají. Masážní přístroj Satisfyer Pro 4 Couples je paralelní vibrátor, který si oba partneři mohou vychutnávat během sexu, s dotykovou klitorální stimulací a úžasnými vibracemi. Stanete se na něm závislí díky svým silným 11ti režimům sání a 10ti rytmům vibrací.

Ovládání Satisfyer Pro 4 Couples už nemůže být jednodušší. Pomocí tlačítek navolíte vámi nejoblíbenější kombinaci režimů, jednoduše umístěte stimulátor, a po nalezení ideální polohy s pomůckou již nemusíte pohybovat.

Satisfyer Pro 4 Couples je velice tichý. Každý zvuk vydávaný vámi a vaším tělem si budete moci nerušeně vychutnávat až do konce věků. Pro milovnice vody se stane tato hračka neodlučitelnou součástí vodních hrátek. Stimulátor je naprosto vodotěsný, a proto více než vhodný k používání ve vaně či sprše! Nudné chvíle budou lusknutím prstu minulostí.

Má dobíjecí baterii, kterou dobijete pomocí magnetického dobíjecího USB kabelu, který také najdete v balení. Připravte se na spoustu orgasmů bez odpočinku!

Parametry:
Barva: bílá/růžově zlatá
Materiál: silikon, ABS plast
Rozměry: délka 11,5 cm, délka zasouvací části 6,5 cm, šířka 1 – 2,5 cm, průměr 8 – 15 mm, váha 157 g
Vibrace: ano
Voděodolnost: ano
Pohon: dobíjecí baterie (nabíjení pomocí přiloženého magnetického kabelu)
Lubrikace: pouze lubrikační gely na bázi vody
Údržba: umytí teplou vodou a mýdlem, lze použít dezinfekci

Dokumenty

• Skvělá hračka pro dámy i páry
  • , zakoupeno v Sexshop-erotic.cz

• Tichý
    • Silné vybrace

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč96 % • 26 364 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v e-kondomy.cz

- Překvapilo mě, jak bylo vaginální ramínko úzké a že ve vagine nebylo skoro cítit. Bylo to spíš takové příjemné simrani s podtlakem než něco vzrušujícího. Já mám jinak obvykle ráda užší vibrátory-2,5-3 cm a max 13 cm dlouhé, ale tento vibrátor neměl ani 2 cm v průměru a v popisku na e-shopu bylo napsáno, že má 2,5 cm a když jsem naměřila ani ne 2 cm, tak jsem byla dodnes zklamaná.
    + Jinak mě ale potěšilo, že sací hubicka nemirila přímo na klitoris a dala se umístit někde jinde, poblíž klitorisu, což mne, co nemá ráda podtlak přímo na klitorisu zalichotilo.

• , zakoupeno v FLAGRANTI

• Splňuje vše, co jsme potřebovali
    • Hezké provedení
  • , zakoupeno v FLAGRANTI

Přítel i já jsme spokojeni

• , zakoupeno v FLAGRANTI

Ještě jsem nepřišla na to jak používat ve dvojici, Satisfyer mi až tak nevyhovuje, ze začátku jsem byla nadšená jakou rychlostí nastoupil orgasmus, postupně to při hrátkách opadlo a k orgasmu se nedopracuji a musím použít jinou hračku, líbí se mi jak je podsviceno ovládání

• Je s tim zabava
  • , zakoupeno v e-kondomy.cz

• Naprostá spokojenost, splňuje vše co se očekávalo.
  • , zakoupeno v Sexshop.cz

• Zpracování a kvalita
    • Různé možnosti nastavení
    • Nabíjení skrze magnet
    • Voděodolné
    • Velikost
    • Příjemné - neagresivní vibrace
    • Při společném použití se stávalo že se omylem přepnuli tlačítka.
    • Ovládání nepřístupné v hodně polohách

Jak již zmíněno, vše naprosto v pořádku až na to že v některých polohách jako misionář, je ovládání špatně přístupné. Navíc jsme opakovaně omylem mačkali tlačítka.