Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Satisfyer Cutie Heart

Garantovaný nákup z EROTICKE-POMUCKY.CZ

Skladem • Více variant% Slevový kód49 Kč97 % • 272 576 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč89 % • 1 652 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená záruka49 Kč93 % • 3 286 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma94 % • 961 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč93 % • 2 544 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč80 % • 605 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč81 % • 142 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárek% Slevový kód69 Kč97 % • 4 997 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek69 Kč94 % • 500 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek69 Kč98 % • 1 225 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek69 Kč98 % • 998 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek69 Kč100 % • 325 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 5 020 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 15 942 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Info v obchoduDárek99 Kč79 % • 35 recenzíDalší informace

• Ze začátku rychlý orgasmus
    • Příjemný materiál
    • Akorát do ruky
    • Snad žádná

Moje první hračka, na začátku jsem byla velmi spokojená. Teď přemýšlím o tom zkusit i jiný.
    Lehce se přibalí do kufru na dovolenou a vejde i do kabelky ☺️... Tvarem akorát do ruky.
    Myslím že pro začátečníky ok.

• Hodně módů vibrací
    • Cute vzhled
    • Jemný materiál
    • Tiché
    • Nemá nevýhody

Jsem opravdu ráda, že jsem se odhodlala a tuhle věc si koupila. Jako člověk, co nikdy nepoužíval žádné toys jsem se toho trochu bála, ale tohle opravdu předčilo moje očekávání. Rozhodně doporučuji pro všechny ženy, nestyďte se a kupujte!!

Materiál
Typ
přikládací
Určení
klitoris

Této hračky se jednoduše nebudete chtít vzdát kvůli jejímu plně originálnímu modernímu designu. Satisfyer Cutie Heart má kruhové tělo, které pohodlně padne do ruky. Stimulačními drážkami na jeho povrchu můžete hladit nebo masírovat jakoukoli erotogenní zónu. Jeho hrot vám poskytne výjimečné doteky cílené stimulace, které jsou ideální pro klitoris, bradavky a oblast kolem vagíny. Je vyrobeno z luxusně hladkého, ultra měkkého lékařského silikonu, který je na dotek jako bavlna a je jemný k pokožce. Obsahuje tři snadno dostupná tlačítka a větší trysku, která snadno lokalizuje váš klitoris.

Jeho výjimečností je patentovaná technologie Air Pulse, která vás dostane na vrchol vzrušení. Unikátní bezkontaktní stimulace klitorisu pomocí tlakových vln vás doslova ztáhne na kolena. Citlivě nasává klitoris a zase ho vypouští bez jediného přímého dotyku. Dva výkonné motory s tichým chodem vám dopřejí 12 vibračních a pulzačních rytmů a 11 intenzit síly pulzací tlakových vln. Také ho můžete vzít s sebou do sprchy či do vany, jelikož je plně vodotěsný dle IPX7. Hračka má dobíjecí baterii, která se dobije pomocí přiloženého magnetického USB kabeli.

• Jedinečná erotická pomůcka v neodolatelném originálním designu
  • Vyroben ze sametově hebkého silikonu prvotřídní lékařské kvality
  • Elegantní pevné tělo se perfektně drží v ruce a má na bocích stimulační drážky
  • Ideální tvar se zahnutou špičkou pro cílenou stimulaci erotogenních zón
  • Široká hubička snadno vyhledá a podráždí klitoris
  • Výjimečná patentovaná technologie Air Pulse s bezkontaktními tlakovými vlnami
  • Dva výkonné a tiché motory s 12 vibračními rytmy a 11 intenzitami pulzací
  • Vodotěsný IPX7
  • Jednoduché ovládání
  • Dobíjecí pomocí přiloženého magnetického USB kabelu
  • Snadná údržba

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek69 Kč98 % • 998 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek69 Kč98 % • 1 225 recenzíDalší informace

• Ze začátku rychlý orgasmus
    • Příjemný materiál
    • Akorát do ruky
    • Snad žádná

Myslím že pro začátečníky ok.

• Hodně módů vibrací
    • Cute vzhled