Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Prettylove Silikonový Bishop

Skladem
Doporučená nabídka Allegro.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 511 929 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč84 % • 209 recenzíDalší informace

3.1 cm
Vodotěsnost

Funguje přesně tak jak má

• , zakoupeno v ErosStar.cz

• Partnerka si pochvalovala, super hračka a další do sbírky. Rádi s hrajeme a tohle je to co zlepšilo opět naše hrátky! Budeme určitě dál využívat váš obchod. Je to jednoduché a do tří dnů je určitě doma u nás v ložnici.
  • , zakoupeno v ErosStar.cz

Příjemný na dotyk, rozkošný tvar, velká škála vibrace-překrásné vyvrcholení. Doporučuji .

Materiál
18 cm
Průměr
3.1 cm
Vodotěsnost

Silikonový vibrátor s moderními designovými křivkami v žádané růžové barvě. Je silný, svižný, má dlouhou výdrž, i když potřebuje jen 2 AAA baterie. Nabízí Vám neuvěřitelných 30 různých druhů vibrací, které můžete podle potřeby a nálady libovolně měnit. Jeho tělo je vyrobené z hebkého silikonu a ABS plastu, což jsou netoxické a pachů prosté materiály. Ovládací panel je vybaven tlačítkem pro zapínání a vypínání a tlačítkem pro výběr intenzity vibrací. Akční model balený v hygyenickém provedení zataveného alu sáčku.

Materiál a údržba

Silikon je v současné době nejlepší materiál pro výrobu erotických pomůcek. Na dotek je velmi příjemný a sametově jemný. Je neporézní, netečný vůči prostředí, hypoalergenní a lehce přejímá teplotu. Silikon je odolný vůči slunečnímu záření, má vysokou barevnou stálost a časem nedegraduje. Pomůcky ze silikonu čistěte teplou mýdlovou vodou, můžete použít i čistič s alkoholem. K lubrikaci používejte pouze lubrikanty založené na bázi vody, silikonové mohou poničit povrch. Pomůcky uskladňujte ve tmě, suchu a chladnu.

ABS plast je podobně jako silikon, jedním z nejbezpečnějších materiálů užívaných pro výrobu erotických pomůcek. Je tvrdý, neporézní, hypoalergení, bez chutí a zápachu. Výborně vede vibrace a je jednoduchý na údržbu. Pomůcky z ABS čistěte teplou mýdlovou vodou, můžete použít i čistič s alkoholem. K lubrikaci je možné použít lubrikant na bázi vody i silikonu. Pokud pomůcka obsahuje silikonové části, použijte lubrikant pouze na bázi vody. Pomůcky uskladňujte ve tmě, suchu a chladnu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant94 % • 26 897 recenzíDalší informace

Funguje přesně tak jak má

• , zakoupeno v ErosStar.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant94 % • 26 897 recenzíDalší informace

• Plynulý chod