Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Pretty Love Body wand

Funkce a použití Vibrační pomůcka s plynulým nastavením intenzity vibrací od značky Pretty Love. Hlavice je střední velikosti, můžete si ji vzít s sebou na cesty, do kanceláře...
Garantovaný nákup z Willi

Vodotěsnost
Typ
masážní hlavice

Funkce a použití

Vibrační pomůcka s plynulým nastavením intenzity vibrací od značky Pretty Love. Hlavice je střední velikosti, můžete si ji vzít s sebou na cesty, do kanceláře nebo práce. Erotická pomůcka pro masáž klitorisu, penisu, zad, šíje, erotogenních zón a celého těla.

Krátkým stiskem tlačítka - vlnovky, zapněte první vibrační program. Opakovaným stiskem vlnovky přepínejte mezi jednotlivými programy kterých je 7. Zvýšit a snížit intenzitu vibrací u každého programu proveďte stiskem tlačítek (+) a (-). Dlouhým stiskem vlnovky cca 2 vteřiny masážní hlavici vypnete.

Videonávod v češtině

Doporučujeme

Pokud budete lubrikovat, tak použijte pouze lubrikační gely na vodní bázi nebo masážní oleje bez obsahu silikonů.

Můj tip

Pokud hledáte jiný druh nebo velikost, tak mrkněte do kategorie masážních hlavic. Můžete porovnat pomůcky od různých výrobců a vybrat tu pravou pro sebe. A jak s takovou hlavicí zacházet a co od ní čekat se dočtete v článku "Jak používat masážní hlavici.

Materiál a barva

Masážní hlava je ze silikonu.

Tělo masážní hlavice je vyrobeno z pevného ABS plastu s hladkým povrchem z PU.

Barva je fialová a černá.

Rozměry

• Celková délka: 25 cm
  • Délka těla: 17,8 cm
  • Průměr hlavy: 4,5 cm
  • Váha: 202 g

Voděodolná

Nabíjení

Odšroubujte spodní víčko masážní hlavice, vykoukne na vás zdířka pro zasunutí konektoru. Druhou část USB kabelu zasuňte do počítače nebo do síťového adaptéru, který není součástí balení, můžete si u nás dokoupit. Modré podsvícení kolem ovládacího tlačítka začne při nabíjení intenzivně blikat. Po ukončení nabíjecího procesu podsvícení svítí.

Obsah balení

Pretty Love body wand - Fialová masážní hlavice

USB nabíjecí kabel (bez síťového AC adaptéru)

Údržba

Masážní hlavici opláchněte pod proudem vody. Utřete o sucha a ošetřete dezinfekčním přípravkem na erotické pomůcky a nechte volně zaschnout. Hlavici uložte na tmavém a suchém místě mimo dosah dětí.

Otestovala pro Vás:

Eliška - Specialista prodeje

Masážní hlavice, kterou si vezmete do ruky a začnete přemýšlet jaké by to s ní bylo. Zapnete první stupeň vibrací a ohromí vás svou intenzitou. Překvapila mě jak je malá a silná. Hned jsem si ji přiložila alespoň na ramena a namasírovala si krční svaly. Velmi dobře se drží a ještě lépe se s ní manipuluje. Rozhodně jsem to od ní nečekala. Pro mě jednou z nejhezčích, kterou máme. Velikostně bych ji přirovnala k masážní hlavici Palm Power. Ve výběru mezi touto masážní hlavicí a Palm Power hlavicí bych sáhla 100% po Pretty Love, protože u ní lze nastavit intenzitu vibrací dle potřeby a má 7 vibračních programů na rozdíl od Palm Power hlavici, která nabízí jen jeden program s nastavitelnou intenzitou.

Za celkový dojem, kvalitu a cenu uděluji: 99%

Výběr programů, lze snižovat a zvyšovat intenzitu vibrací, hlavice si pamatuje na jakém programu jste ji vypnuli, líbí se mi design a její síla. A velké plus je její cena. Malinké mínus, je že výrobce neuvádí zda je hlavice vodotěsná a vzhledem k drobnému těsnění kolem uzávěru nabíjecího konektoru bych se bála ji vzít do sprchy. Jinak je prostě super.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 1 016 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 1 066 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč88 % • 124 recenzíDalší informace

Produkt zatím nemá žádné recenze.