Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Odeco Nambi

Doporučená nabídka MALL.CZ

Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč83 % • 23 recenzíDalší informace

bod G, klitoris

• , zakoupeno v Eromax CZ

• příjemný
    • snadná obsluha

Velmi mě překvapil, až tolik jsem od něj nečekala.

Materiál
silikon
Celková délka
14 cm
Průměr
5.5 cm
Určení
bod G, klitoris

Krásný silikonový vibrátor s mírně zahnutou špičkou pro dráždění bodu G a stimulátorem na klitoris. Vibrátor je vyroben značkou Odeco, která je proslulá svými inovativními erotickými hračkami. Při výrobě je kladen velký důraz na kvalitu každého kusu zboží. Produkty řady O-Zone jsou designově vyjímečné, voděodolné a mají řadu úplně nových a dosud neznámých funkcí, včetně velmi efektního barevného podsvícení, které ukazuje druh zvoleného programu a stav akumulátorů.

Funkce a ovládání

Vibrátor Odeco Nambi se jednoduše ovládá jedním tlačítkem ON/OFF, které je umístěno na kruhovité rukojeti s očkem. Ta je navíc ze spodní části podsvícená a mění svou barvu. Na výběr máte ze 7 druhů vibrací ( 3 stupně vibrací a 4 vibrační programy) od jemných až po extra silné.

Doporučujeme

Nedílnou součástí každé erotické pomůcky je lubrikant. Používejte pouze s lubrikačními gely na vodní bázi. S těmito lubrikanty máte 100% jistotu, že se vašemu pulzátoru nic nestane.

Můj tip

Tento vibrátor můžete porovnat s vibrátory s výběžkem na klitoris od jiných výrobců a vybrat si tak ten nejlepší.

Materiál a barva

Vibrátor je růžový rukojeť je černá.

Použitelná část je ze silikonu, rukojeť je z ABS plastu.

Rozměry

Celková délka je19,5 cm

Použitelná délka je 14 cm

Délka stimulátoru je 5 cm

Maximální průměr je 3,5 cm

Napájení

Vibrátor se napájí pomocí 2 tužkových baterií AA, které můžete zakoupit u nás. Baterie nejsou součástí balení.

Obsah balení

Vibrátor Odeco Nambi

Údržba

Před prvním použitím a po každém dalším použití omyjte výrobek pod proudem vody. Použijte jemné mýdlo bez glycerinu. Nastříkejte dezinfekčním sprejem. Všechny dezinfekční přípravky pomáhají udržet vaši pomůcku v dokonalé čistotě a prodlužují životnost erotických pomůcek. Skladujte na suchém a tmavém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Eromax CZ

• příjemný
    • snadná obsluha

Velmi mě překvapil, až tolik jsem od něj nečekala.