Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Motorhead Ace of Spades bullet 10

Produkt nemá žádné parametry.

Produkt nemá žádné parametry.

"Jedna z písní na našem debutovém albu, se jmenuje " vibrátor ", a tak jsme prostě museli mít vlastní jeden vibrátor, že jo?!" - Lemmy Kilmister

Motörhead jsou jedním z největších světových rockových kapel, který vydala 21 studiových alb a nespočet singlů včetně "Ace of Spades" hit a "Overkill" -  Jejich album "Bad Magie" bylo vydáno 28. srpna 2015.

Oficiální Pleasure Collection Vám nabízí dvě vibrační kulky a dva klasické torpédo vibrátory, všechny zdobené kultovním logem a značkou kapely - přinese Vám ten správný druh síly a radosti kterou by jste čekali.

Motorhead - Ace of Spades 10 Function Bullet Vibra má 10 režimů silných vibrací, které Vám pomohou k nirváně. Nabízí Vám 3 x rychlosti a 7 x vzory nabízejí elektrizující stimulaci a sériové vzrušující. Ve vodě bezpečný pro extra mokré sezení.

Před použitím doporučujeme použít lubrikant na vodní bázi.

• Délka: 9,5 cm
  • Obvod: 5,5 cm
  • Materiál: ABS
  • Baterie: 1 x AAA (nejsou součástí balení)

Produkt zatím nemá žádné recenze.