Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Lelo Sona

Garantovaný nákup z deeplove.cz

Skladem • Více variantDárekZdarma92 % • 957recenzíDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč87 % • 147recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma94 % • 2 527recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma604recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč206neověřených recenzíDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč97 % • 87 701recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma98 % • 15 805recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma98 % • 699recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 106 812recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč98 % • 4 931recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby59 Kč97 % • 45 935recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby59 Kč97 % • 26 311recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 179recenzíDalší informace
Skladem • Více variant69 Kč93 % • 56 876recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Vhodný do sprchy
    • Český návod
  • , zakoupeno v e-kondomy.cz

+ Luxusní provedení vč.ergonomie.
    - Příliš silné vibrace a nediskrétně hlasitý

• , zakoupeno v intimity.cz

Skvělá věc, krásně vypadá, ale hlavně funguje! Nebudete litovat :) Doteď jsem používala Satifyer převážně a teď je střídám, každý funguje odlišně, určitě bych neřekla, že je to jedno nebo druhé. Satisfyer je takový jemnější, ale rychlejší asi. Sona je víc intenzivní, trvá to trošku déle, ale pak to zase stojí za to :))

Materiál
Určení
klitoris
Hlučnost
50 dB

Vibrátor na stimulaci klitorisu Sona využívá sonických vln a stimuluje klitoris až o 75% intenzivněji než klasické vibrátory. Kromě vnější části klitorisu však stimulují i jeho vnitřní část. Díky využití sonických vln a jemné pulzace se Sona při stimulaci klitorisu nespoléhá na vibrace, tudíž je vhodná i pro ženy, kterým používání vibračních pomůcek není příjemné.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

• Vhodný do sprchy
    • Český návod
  • , zakoupeno v e-kondomy.cz

+ Luxusní provedení vč.ergonomie.
    - Příliš silné vibrace a nediskrétně hlasitý

• , zakoupeno v intimity.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Zatím probíha seznamování
  • , zakoupeno v Sexshop.cz

Naprostá pecka

• účinný
    • rychlý
    • prostě dokonalý :-)

Naprosto úžasná věcička. Nevěřila jsem, ale i přesto, že mám občas problémy s dosažením orgasmu, svou funkci splní vždy a velmi rychle. Občas stačí necelá minuta :-)
    Sonické pulsy jsou pro mě něco úžasného, nového a nepoznaného :-) Opravdu doporučuji všem ženám. Troufám si říct, že 99,999% žen budou spokojené :-D

• , zakoupeno v Kondomshop

• víc hlučný než jsem očekával
  • , zakoupeno v Kondomshop

Tak rychlý a silný orgasmus jsem u přítelkyně ještě neviděl ... :O Byla z toho potom úplně vyrizena a přiznala ze ho použila i následně. Mam takové obavy, aby mě nevymenila :D Doporučuji všem, kteří mají problém dosáhnout vrcholu. Během několika vteřin probudíte cely barák ;)

• Hlučnost
  • , zakoupeno v ErosStar.cz