Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Lelo Lily

Jsem max spokojená.

• , zakoupeno v Vibrátorek

Skvělé zpracování

• , zakoupeno v Sexshopik.cz

• Maximální spokojenost partnerky.
    • Osvěžení partnerského soužití.
    • Skvělý výrobek a hodně režimů, které vyhovují partnerce.
    • Po přečtení recenze v časopise jsme chtěli vyzkoušet něco nového.
    • Velmi to zaujalo mojí partnerku.

Chtěli jsme osvěžit a vylepšit partnerský sex. Po prvním použití byla partnerka maximálně spokojena a zkoušíme pořád něco vymýšlet. Po přečtení recenze na výrobek jsme se nemohli dočkat až budeme moci výrobek vyzkoušet. Můžu jen doporučit ostatním párům příp. ženám. Sice trochu dražší výrobek, ale stojí to za to.

Materiál
2.5 cm
Vodotěsnost
Určení
Klitoriální

Lelo Vibrátor Lily černá. LILY je delikátní a velice diskrétní pomocnice se sametovým povrchem a vysoce výkonným vibrováním. Speciálně upravené hedvabné zakončení, příjemné na dotek, dostane uživatele do nálady na prozkoumávání celého těla. Ergonomicky designovaná pro dráždění všech tajných zákoutí. Lily je mimořádně tichá. Její velikost a tichý zvuk z ní dělá idealní součást každé dámské kabelky. LILY kombinuje 5 stimulačních modů s intuitivním ovládáním pro totální kontrolu i v nejvyšším bodě Vaší rozkoše. Lily je nabíjecí a 2 hodiny nabíjení Vám zajistí až 7 hodin slasti. Obdržíte jí v elegantním dárkovém balení s nabíječkou a saténovým pouzdrem pro stylové uschování.

• , zakoupeno v EROTICKE-POMUCKY.CZ

Jsem max spokojená.

• silné vibrace, jednoduché ovládání
    • otvor pro dobíjení nemá žádný kryt, při mytí se tam snadno může dostat voda

Vibrace jsou silné a celkem tiché, doba nabíjení asi hodina, pohotovostní doba mnohem kratší než je uvedeno v návodu. Mám růžovou variantu a po pár týdnech se na povrchu začaly objevovat fialové skvrnky, netuším proč..jinak jsem spokojená

• guten abend
    • ficken

joeijfoijef

• , zakoupeno v Vibrátorek

Skvělé zpracování

• , zakoupeno v Sexshopik.cz

• Maximální spokojenost partnerky.
    • Osvěžení partnerského soužití.
    • Skvělý výrobek a hodně režimů, které vyhovují partnerce.
    • Po přečtení recenze v časopise jsme chtěli vyzkoušet něco nového.
    • Velmi to zaujalo mojí partnerku.