Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Lelo Inez Gold

Lelo je značkou moderní ženy, skrývá v sobě ženskost, kombinuje módu s nejnovější technikou zabalenou do luxusního stylingu s atypickým designem. Lelo je svou vizáží i funkcí...
329 000 Kč

2.7 cm
    Vodotěsnost
    Hlučnost
    50 dB

Lelo je svou vizáží i funkcí lákavé a svůdné, bylo inspirováno kladným vztahem k lidské sexualitě, vytvořeno pro maximální vzrušení, jeho cílem je zhmotnění rozkoše.

LELO Inez Gold je vibrátor ručně vyrobený z kvalitního 18-ti karátového zlata s vyleštěným povrchem a jemně prohnutým tvarem, který jako by připomínal prohýbající se ženu. Jeho tvar tak bez jakýchkoliv problémů pronikne do všech skulinek a zákoutí. Dobře tak stimuluje i G-bod. Jeho jemnost pak zcela jednoznačně dokáží nejkvalitnější použité materiály se 100 % hypoalergickými vlastnostmi. Uvnitř vibrátoru je jeden silný motorek, napojený na elektronický čip a kromě plynulých vibrací můžete ovládat jeho pulzní vibrace, které se mění v jiném rytmu. Při použití jen sebemenšího množství lubrikačního gelu se vyleštěný povrch stává nekonečně kluzký a velice příjemný, dobře přijímá teplo a rychle se tey ohřeje na tělní teplotu.

Po stisknutí tlačítka '>' Vám Inez nabídne: 5 programů, z toho 1 plynulé vibrace 4 pulzní programy vibrací s měnící se amplitudou, u všech 5 programů si můžete nastavit 10 stupňů intenzity vibrací, dohromady tedy máte na výběr 50 kombinací.

Materiál: 18ti karátové zlato na celém povrchu, základem je vysoce ušlechtilá chromová ocel.

Provoz a nabíjení:

Akumulátor Li-lon 450 mAh 3.7 V.

Nabíjení 2 hodiny při 4.8 V 300 mA.

Doba vibrací až 4 hodiny při 70% intenzitě.

Pohotovostní doba nabití 90 dní.

Vibrační frekvence 160 Hz.

Hlučnost nepřesahuje 50 dB (hlasitý šepot).

Tlačítka jsou uzamykatelná proti samovolnému spuštěn.

Voděodolný - použití ve sprše (tekoucí a stříkající voda).

Ovládání čtyřstranným joystickem s efektním podsvětlením pro použití i ve tmě.

Indikace stavu nabití.

Příslušenství obsahuje:

Nabíječku.

Dárkovou krabičku.

Saténový sáček pro uložení vibrátoru.

Barva:

Zlatá.

Velikost: délka celková 17,4 cm, průměr maximální 3,5 cm, minimální 2,9 cm, hmotnost 225 gramů.

Vhodný typ lubrikačního gelu:

Lubrikační gel na vodní bázi, není vhodný silikonový lubrikační gel.

Zajímavost:

Tento vskutku zlatý šperk může vlastnit jen skutečný gurmán a znalec moderních vibrátorů, takovýmto šperkem se hned tak někdo chlubit nemůže. Jeho stejně velkou sestrou je Lelo Liv.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 2 týdnů • 1 variantaDárekZdarma93 % • 3 286 recenzíDalší informace

• výborný na zemní práce
      • ideální pro stavební firmy
      • výdrž baterií
      • prodloužená záruka 5 let / 1000 orgasmů (podle toho co nastane dříve)
      • po výkopových nebo betonářských pracech, před sexuálním používání nutno umýt
      • hluk - dá se přirovnat k JCB 3CX co jsme měli před nákupem tohoto stroje

Koupili jsme tento vibrátor do firmy na hutnění litých betonů. Skvěle se osvědčil i na hutnění ploch a výkopové práce místo zemního vrtáku - nezakousne se. Samozřejmost je použití na výkopové práce místo klasického traktor bagru. Šikovný řemeslník využije i jako zbíječku nebo jako náhradu SDS kladiva - vyzkoušeno při rozborce Poldi Kladno. Nyní běhá v plném zápřahu již druhý rok. Nyní ho půjčujeme na prorážení metra D v Praze. Jediné co musím vytknout je nutnost mytí po použití v betonu. Manželku nerajcuje zavádět si do vagíny zatvrdlý beton.

• Když mě někdo chce napadnout, pobodám ho tím
      • Máma mi to závidí
      • Má to tlačítko na teleportaci
      • Jezdím na tom do školy
      • Sestra je na mě hodná, když ji to na chvíli dám
      • Umí se to venčit samo
      • Máma mi to nechtěla koupit
      • Tak jsem to ukradl
      • Skoro mě chytila policie
      • Naštěstí to umí létat, takže mě to odvezlo
      • Do Narnie...
      • Byl jsem tam 20 let, než mě ten mluvící lev dostal zpět na Zem
      • Teď po mně chcou, abych se vrátil a vládl tam

Občas to přivolává mimozemské bytosti na Zem, ale stačí jim na google mapách ukázat Areu 51, aby neotravovaly.

• Podle Ištvána, tedy podle mě, podle člověka, ktému už pařezy nestačí, je to úžasné spestření.
      • Občas začne vybrovat, když nechci, např. v autobuse, když jsem u přítele, u mámy...
      • Dokáže uspokojit více mužů.
      • Stojí 300 000 a tak si můžu dovolit jen 2.

KUPOVAT !!!

(Doporučuji hlavně silným mužům pod 15 let.)

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 2 týdnů • 1 variantaDárekZdarma93 % • 3 286 recenzíDalší informace

• zkoušeli jsme to s Patrikem a mu se to moc líbilo
      • pozor: když ho zapnete na mód Patrik destruction, tak vás to může protunelovat
      • Patrik Zamazal to jako gynekologický velmistr doporučuje
      • pomažete to gelem a ono vás to sežere
      • průměr všech mých otvorů se zvětšily o 10 m

afgafadgag