Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

JeJoue MiMi

1 590 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka LevneVibratory.cz

Skladem • Více variantZdarma206 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 107 901 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 511 858 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Materiál
silikon
Vodotěsnost
Typ
přikládací
Určení
Klitoriální

• , zakoupeno v intimity.cz

• Roztomilý, ale silný vibrátor. Nedesentizuje, ergonomický jako oblázek.
  • , zakoupeno v Krasa.cz

• Nadšená, mám z něho radost. Úžasný tvar, velmi příjemný materiál.

super

Materiál
silikon
Vodotěsnost
Typ
přikládací
Určení
Klitoriální

Seznamte se s MiMi Soft - vaší ideální první erotickou hračkou. Na rozdíl od Mimi je velmi měkká na dotek, a to díky dvojité vrstvě lékařského silikonu, kterou je pokryta. Mimi Soft je malá, výkonná, elegantní a diskrétní současně. Perfektně se hodí k doplnění partnerských her či ke hře sama se sebou. Mimi Soft si vás absolutně získá již při prvním kontaktu. Je dobíjecí a zcela vodotěsná. Její překvapivě silné vibrace si tedy budete moci vychutnávat i ve vaně.

• , zakoupeno v intimity.cz

• Roztomilý, ale silný vibrátor. Nedesentizuje, ergonomický jako oblázek.

vibrátor který jsem hodně podcenila a křivdila mu. z těch co jsem zkoušela Satisfyer pro plus a luxury je tenhle z nich snad nejlepší. zatím ho nic nepřekonalo. jen mám pocit že už mi nestačí. že chci prostě víc... :-)

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Nadšená, mám z něho radost. Úžasný tvar, velmi příjemný materiál.

• možnost výběru barvy na vibratorek.cz
    • materiál
    • malý
    • slabé a silné vibrace, stupňují se za sebou
    • jednoduché ovládání
    • vodotěsný
    • nabíječka
    • luxusní krabička
    • cena trošku dražší, ale dá se přežít

můj druhý. s prvním jsem nebyla spokojena. dala jsem si záležet na výběru a ujasnila si, co od něj očekávam. nadchnul mě. asi jsem se do něj zamilovala. :-)
    zvuk vibrací = slabé vibrace - tichý, silné vibrace - hlasitý, ovšem nijak nerušící.
    vibrace = slabé, i velmi silné. jsou řazeny od nejslabší po nejsilnější. toto se mi na něm také líbí.

super

• velmi silné vibrace
    • příjemný materiál
    • snadná údržba
    • tlačítko "-" se špatně používá