Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Fun Toys Gvibe Mini

Vodotěsnost

Vodotěsnost

Gvibe MINI, působivě inteligentní hračka, skterá poskytne potěšení mužům i ženám.

Gvibe MINI byl inspirován mnoho požadavky žen, které chtěly vyzkoušet originální Gvibe, ale báli se jeho velikosti. To je důvod, proč jsme se rozhodli přidat novou hračku do naší rodiny FunToys. Zmenšení velikosti Gvibe MINI  při zachování všech funkcí a vlastností původní hračky,takto byl Gvibe MINI vytvořen a je nyní součástí naší kolekce.

• S Gvibe MINI můžete nyní:Mít současné stimulace dvou citlivých oblastí - G-bodu a na opačné straně vagíny, zatímco současně také stimuluje vstup do pochvy.Má tvar, tkterý se snadno přizpůsobí každé anatomie (velikosti vagíny), a je vyroben ze dvou pružných silikonových tipů.Vytváří pocit úplnosti bez prodlužování.
  • Funkce- Revoluční inženýrská konstrukce. Jeho tvar se přizpůsobí každé anatomii- Umístění motorů umožňuje mužům, aby mohli provést masáž prostaty- Ergonomický design, v nových pestrých barvách- Dva výkonné a přitom tiché motory.- Šest vibračních módů s proměnlivou intenzitou - od lehkých otřesů k nadměrným vibracím- Intuitivní ovládací tlačítka- Vyrobeno z hypoalergenního lékařského silikonu prémiové třídy- Bez zápachu- 100% vodotěsný- Až 4 hodiny provozu na jedno nabití baterie- Rozměry: 10,5 x 2 cm

Produkt zatím nemá žádné recenze.