Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Fun Factory Stronic Eins

Nová dimenze zážitků :-D

• , zakoupeno v EroDream.cz

zvědavost

• , zakoupeno v Sexshopik.cz

• vyspělá technologie, inovativní řešení, nový typ pohybu, mnoho programů, certifikované materiály, německá kvalita,
    • vyšší cena, lubrikace jen na bázi vody, ne oleje a silikony

pulzátory
Určení
G-bod, Klitoriální

Pulzační vibrátor Fun Factory Stronic Eins CNC - fialová
Revoluční hračka pro ještě intenzivnější potěšení. Díky svému elegantnímu tvaru bude Stronic Eins opravdový sukničkář. Hladké a ergonomické provedení s lehce zahnutou špičkou se dokonalé hodí ke stimulaci G-bodu, rozšířená spodní část dokonale přenese impulsy ke stimulaci vnějších erotogenních zón. Stronic Eins potěší především všechny náročné uživatelky.
Zapomeňte na vibrátor – přichází PULSÁTOR!
Pulsátor přináší zcela nový druh stimulace. Místo dobře známých vibrací tento nový druh hraček pulsuje dopředu a dozadu. Revoluční, avšak přirozený pohyb pulsátoru, velmi věrně napodobuje pohyb a přirážení partnerů při milování. Výkonné, naturalistické pulsy jsou silné a skutečně velmi příjemné. To je možné díky Fun Factory patentované inovativní technologii motoru, v jehož duté magnetické části pohybující se kovové jádro vytváří nízkofrekvenční pulzující rytmus.
Jedná se o dobíjecí vibrátor a nabíječka není součástí dodávky. Nezapomeňte objednat univerzální Click´n´Charge nabíječku v sekci "Příslušenství"!
Speciální funkce:

revoluční pulsátor
opravdu intenzivní stimulace pomocí "naturalistických přírazů“
rychlé zapínání a vypínání stiskem tlačítka „FUN“
deset pulzních programů
zámek kláves pro bezpečnou přepravu
vyrobeno ze 100%lékařského silikonu
100% vodotěsný
snadné čištění a údržba

Všechny výrobky jsou dodávány v diskrétním balení.

• , zakoupeno v Sexiveci.cz

Nová dimenze zážitků :-D

• , zakoupeno v EroDream.cz

zvědavost

• silikon
    • dobíjecí
    • doba dobíjení

až taková sláva to není, měla jsem si raději koupit nějaký dobíjecí vibrátor s dvojitou stimulací
    nejúčinější je toto zařízení, když ho použiji vypnutý jako dildo

• Opravdu silné "šťouchání", pulzace
    • až zase takové wow to není

Tak asi kdybych si pořídila normální vibrátor za polovinu ceny, udělala bych lépe. Chtěla jsem to vyzkoušet, že to bude něco extra.

• vyšší cena, lubrikace jen na bázi vody, ne oleje a silikony

doporučuji, úžasný zážitek

OK

• , zakoupeno v EOD.CZ

Kvalitní výrobek.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• tichý chod
    • simulace přirážení je téměř dokonalá
    • široké spektrum programů, vybere si určitě každá ;)
    • snadné ovládání
    • příjemný materiál, snadno se čistí
    • vyšší cena
    • delší doba nabíjení

Rozhodně doporučuji! Cena je bohužel vyšší než by bylo milé, nicméně kvalitní provedení a perfektní chod výrobku vám to vynahradí :)

Dlouho jsem váhala, jestli risknout nákup hračky za 4 tisíce, ale hned po prvním spuštění bylo jasné, že je to dobrá investice. Pulzátor sice vypadá docela velký, ale zdání klame. Je vidět, že si vývojáři z Fun Factory dali záležet a vyladili ho do nejmenšího detailu. Ať už jde o kvalitní zpracování, velmi příjemný materiál, rozměry, zakřivení nebo způsob ovládání. Velmi také oceňuji magnetickou usb nabíječku, i když nabíjení by mohlo být rychlejší. Pulzátor se taky snadno ovládá a skvělým bonusem je možnost zamknutí tlačítek, takže se vám při přepravě nemůže stát, že by se sám zapnul.. :) Pulzátor doopravdy funguje handsfree, takže ho prostě můžete nechat dělat svou práci a ruce využít jinak..

Pokud to shrnu, tak pulzátor opravdu splnil všechno, co jsem si od něj slibovala. A rozdíl oproti vibrátorům je nepopsatelný.

• , zakoupeno v Sexíček shop

• Ok
    • Chybí český návod. Jak dlouho nabíjet a podobně.

Ok, potěší.

• Zaprvé všechny plusy vibrátorů Fun Factory: špičkové hypoalergenní materiály, úžasné tvary, univerzální nabíječka CNC, německá výroba, žádná Čína!
    • Další plusy:
    • lehký, na první pohled celkově decentní a moderní tvar dokonale padne do ruky, jednoduché ovládání.
    • Vibrátor, který přiráží!!!
    • I tak skvělý materiál jako čistý lékařský silikon má jisté nevýhody, s kterýma je třeba počítat. Dost se na něj chytá prach a drobné nečistoty. Na očištění ale postačí i pouhé opláchnutí pod proudem vody.

Jak jsem byla se Stronicem spokojená? Velmi! Konečně se objevilo na trhu něco, co více připomíná klasické kopulační pohyby. Oceňuji také vibrace, které na rozdíl od jiných vibrátorů se nesnaží z vás vyždímat maximum, ale jsou dle mého tak akorát. Samozřejmě nic proti vibrátorům s vysokým vibračním výkonem, nicméně doporučuji zkusit Stronic, je to prostě něco z jiného soudku, vaše pocity budou jiné, více se budete soustředit na přírazy, které jsou nám tak blízké a přirozené. Nemusíte se starat o pohyb sem a tam, můžete si jen užívat příjemné slasti, která vás prostoupí velice rychle po stisknutí tlačítka FUN...