Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Fun Factory Delight

S vibrátorem Delight poznáte nadpozemskou rozkoš! Převratný vibrátor kombinuje vnější a vnitřní stimulaci v jeden okamžik...
2 490 Kč

• dokonalý tvar
    • nemá chybu

Jak jiz bylo receno, hrbolek je nizko...ale ucel to splnilo

• Vse
    • Hrbolek mohl být trochu výš.

Doporučuji všem.

3.2 cm
Vodotěsnost
Určení
G-bod, Klitoriální

Fun Factory Vibrátor Delight Click ´N´Charge černo-bílá. S novým vibrátorem Delight poznáte nadpozemskou rozkoš! Převratný vibrátor kombinuje vnější a vnitřní stimulaci v jeden okamžik. Přesvědčí vás nejen svým úchvatným tvarem, ale také kombinací skvělé funkčnosti s elegancí. Tělo je sochařský kousek inspirovaný ženskými křivkami. Je navržený tak, aby dokonale dráždil bod G a současně malý hrbolek na těle tohoto mořského koníka svými vibracemi laskal váš klitoris. Osvětlené ovládání zvládnete i v úplné tmě a jedním palcem.
Pro nabití vibrátoru je nutné dokoupit nabíječku, která není součástí balení!

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Info v obchoduDárekZdarma98 % • 16 004 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Maxi Sale.cz

• dokonalý tvar
    • nemá chybu

• Pěkné provedení, příjemný materiál, rozměry tak akorát. Není na baterky, což je u mě velké plus a do dalšího nabíjení vydrží poměrně dlouhou dobu, samovolně se nevybíjí. Výborné ovládání vibrací, tlačítko plus i mínus je velkou výhodou.
    • Hrbolek na klitoris není uplně dobře umístěň. Vyšší cena.

Koupila bych si ho znovu, v poměru ceny a kvality je pro mě skvělou hračkou.

Jak jiz bylo receno, hrbolek je nizko...ale ucel to splnilo

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Vse
    • Hrbolek mohl být trochu výš.

Doporučuji všem.

• , zakoupeno v Sexshopik.cz

• mnoho úrovní vibrací
    • dobíjení (není na baterky)
    • tvar a přizpůsobivost
    • hlasitější vibrace (oproti jiným)
    • hrbolek na dráždění klitorisu je moc nízko
    • někomu by mohl vadit, že se dobíjí přes USB a ne přes kabel do zásuvky

Vibrátor jsem i koupila, protože jsem ho chtěla vyzkoušet a nelituji. Je to šikovný kamarád, i když má hrbolek na stimulaci klitorisu na mně moc nízko, nenudím se s ním. Trochu mi vadí hlučnější vibrace, ale naštěstí je například puštěná televize dokáže přehlušit.

• , zakoupeno v EROTICKE-POMUCKY.CZ

• bohužel výstupek na drážděni klitorisu se ho nedotýká, takže ho nedráždí
  • , zakoupeno v Eromax CZ

• Design
    • Snadné ovládání a používání
    • Úplná spokojenost

• , zakoupeno v Eromax CZ

• Tvarově velmi dobře a prakticky provedená hračka, které dokáže snadno najít "ta nejsprávnější" místa.
    • Vibrace jsou na správných místech a přinášejí opravdu ty nejhezčí chvíle.
    • Tlačítka by mohla být na pohmat lépe cítit, ale najít se dají, takže jen malá a hlavně jediná chybička na kráse ;-)

Skvělá hračka, na které se opravdu jen těžko hledají chyby. Rozhodně všem doporučuji.

• Vysoká kvalita materiálu a celkového provedení.
    • Vymakaný design promarně určený pro klitoris a G-bod, a to najednou. Dá se krásně používat i jako anální dráždidlo, ale jen na krajíček, co by pro hodně lidí bude tak akorát.
    • Snadné ovládání při používání. Je nahoře, není třeba nic hledat a zkoumat. Je i podsvícené, takže i ve tmě je dobře viditelné.
    • Dá se dost dobře používat pro bondage.
    • Jsou pochybností o jeho vodotěsností. Vodě odolný určitě je.
    • Ocásek netvoří uzavřené očko a tak je pro stabilizaci pomocí bondage potřeba použít silnější průměr provazu.

Delight je zástupcem nové éry erotických pomůcek se skvělým designem, výbornými materiály, pokročilou technologií zdroje, mikroprocesorovým ovládáním a dokonale nenápadným obalem. Delight je krásný, příjemný a velmi účinný.
    Dost široká škála použití.
    Nádherná hračka, která zpestři každou ložnici.