Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

DIAMOND DELUXE

slouží svému účelu

• , zakoupeno v 7sins.cz

• krásný design
    • kvalitní otočné kolečko
    • zavírání baterií na šroubování (neopotřebuje se jako jiná)
    • poměrně silné vibrace
    • zajímavý povrch
    • tvrdé plastové provedení
    • vibrace by mohly být ještě o něco silnější

Sám preferuji plastové tvrdé vibrátory, což dokonale splňuje. Má zajímavý nelesklý povrch, to bylo překvapením, ale nestěžuji si. Černé provedení s diamantky vypadá velmi elegantně, jen logo to trochu kazí. Vibrace jsou dostatečné, ale mohly by být klidně ještě silnější. Velmi mě potěšilo zavírání baterií, které se neopotřebuje tak jako u minulého vibrátoru.

• , zakoupeno v COOL Sexshop

• Malý, skvěle padne do ruky
    • Příjemný povrch
    • Tichý
    • Za mně je to spouštění na závit, ale s vědomím, že má tento spouštěcí mechanizmus jsem ho objednávala, takže žádné velké - to není
    • Občas mě zapínání zlobí

Průměr
2.5 cm
Určení
Vaginální

• Černý vibrátor s polyuretanovým zátěrem a kamínky na hřídeli. Je vybaven vícerychlostní vibrací. Délka: 18 cm, Ø 2,5 cm.
  • Vzhled výrobku: viz ilustrační foto
  • Napájení: výrobek je na 2 AA baterie, které nejsou součástí balení
  • Složení výrobku: ABS s PU úpravou, bez ftalátů v souladu s nařízením REACH v EU.
  • Počet kusů v balení: 1 ks

Vzhled výrobku odpovídá ilustračnímu fotu. Na fotografii jsou použity světelné efekty. Bez všech dekorací, prodáváme jen výrobek uvedený v názvu.

• , zakoupeno v deeplove.cz

• velikost i materiál jsou ok
    • vibrace by mohli být silnější
    • otočné kolečko se špatně ovládá

slouží svému účelu

• , zakoupeno v 7sins.cz

• krásný design
    • kvalitní otočné kolečko
    • zavírání baterií na šroubování (neopotřebuje se jako jiná)
    • poměrně silné vibrace

Spokojenost naprostá

• , zakoupeno v VášSex.cz

ok

• , zakoupeno v AAA Erotic CZ

• vyborne vibrace a je krasny,rada ho uzivam

je vyborny