Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Close2You Harmonia

vše ok

• super

super

• , zakoupeno v Sexshopik.cz

• překvapilo mě, že je měkkej a ohebnej. Jinak vibrace jsou tiché, materiál taky OK.
    • čekala jsem, že nebude ohebný

Materiál
silikon
Celková délka
22 cm
Průměr
2.5 cm
Vodotěsnost

Vibrátor Close2you Harmonia je tvarován s jemností a se snahou docílit harmonie, bez níž se, stejně jako v muzice, při vzrušování a dráždění neobejdete.
Tvar i kvalitní materiál vám tedy tuto harmonii pomohou najít. Každá část vibrátoru je tvarována účelně a přesně cíleně. Zahnutá špička je zaměřena na váš G-bod nebo jí můžete masírovat klitoris. Vyzkoušejte si všechny polohy a uvidíte, že to není jen obyčejný vibrátor pro jeden druh vzrušování.
Close2you Harmony vás bude hýčkat, jeho použití nemusí být jen pro ženy, ale i muži si mohou vyzkoušet a najít svůj G-bod na prostatě.
Velice tiché vibrace vás překvapí a budou pro vás zcela diskrétní, svůj vibrátor tak můžete používat, aniž byste se prozradili okolí. Konstrukce tlačítek i bateriového prostoru je voděodolná, vezměte si vibrátor i do sprchy a zažijte mokrý orgasmus.
Tlačítkové ovládání, jednoduchá obsluha jedním prstem. Devět stupňů regulace intenzity vibrací.
Materiál 100% lékařský silikon v kombinaci s kvalitním plastem. Lékařský silikon se vyznačuje jemností příjemnou na dotek, snadnou údržbou a nevyvolává žádné alergické reakce.
Balení v dárkové papírové krabičce se dvěma zásuvkami.

Materiál:
Lékařský silikon na celé funkční části, 100% hypoalergenní.
Kvalitní plast v oblasti ovladače, tlačítka silikonová.
Provoz:
Napájení 2 AAA baterie (jsou součástí dodávky).
Velikost:

délka celková 23 cm,
průměr maximální 4 cm, minimální 2,5 cm.

Nepoužívat silikonové lubrikační gely a oleje. Doporučeno používát lubrikační gely na vodní bázi.
Udržba:
Pro použití doporučujeme vibrátor omýt vodou a ošetřit desinfekci.
Harmonie [indoevropský originál Harmony] – Souznění tónů (a pocitů).
Harmonie v hudbě si vyžaduje současné souznění rozličných tonů.
Obdobně se chová i tento výjimečný vibrátor Harmonia, v němž se ideálně prolínají lineární formy a anatomicky design v dokonale jedinečnosti. Něžné vibrace vibrátoru pro „bod G“ budou hýčkat VÁS i JEHO až k oddané extázi.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Materiál, tvar, velikost, vodotěsnost.
    • Slabé vibrace, nejsilnější na konci, u špičky už nejsou vibrace cítit.

Vibrátor je vyrobený z příjemného silikonu, na pohled je pěkný, decentní. Je středně velký a má zahnutou špičku pro lepší stimulaci bodu G. Výrobek je vodotěsný, výměna baterek je snadná. Byl zabalený v hezké dárkové krabičce. Součástí balení je i pytlíček na uskladnění, který u výrobků v této cenové kategorii není samozřejmý.
    Vibrační motorek je bohužel umístěn ve spodní části vibrátoru, na vrchní části vibrace vůbec necítím.
    Tento produkt mi bohužel vůbec nevyhovuje. Je hezký, líbí se mi jeho tvar i zpracování, ale vibrace mě opravdu hodně zklamaly. Poučila jsem se, teď už vím, že je nutné při výběru hračky vybírat i podle toho, kde je umístěn vibrační motorek, nebo vybrat výrobek, kde je motorků více.

vše ok

• super

super

• čekala jsem, že nebude ohebný

• , zakoupeno v Intermedika CZ

• příjemný materiál
    • na normální tužkové baterie
    • zatím nic

• tlačítka
    • tichý

lze jen doporučit :)

• , zakoupeno v Sosexy.cz

• Honi se s nim jedna radost

Ke svemu ucelu slouzi dobre

• , zakoupeno v Sosexy.cz

• vhodná velikost
    • povrch
    • slabší vibrace a jen na části délky

vhodný pro zpestření a zábavu

• lehký,
    • lehce ovladatelný,
    • tlačítka jsou tužší a dobře umístěna, tudíž se nestane, že by jste si nechtěně přepnuli režim,
    • velice příjemný povrch

Jsem s ním naprosto spokojená :)