Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Big Teaze Toys B3 Onye

Průměr
2.8 cm
Vodotěsnost

• , zakoupeno v vibro4you.cz

• dle mého názoru čínská kopie. Před dvěma lety jsem kupoval produkt stejné značky a ten byl kvalitou nesrovnatelně lepší. Měl jsem jako dárek a musel jsem vracet :-(

Materiál
silikon
Celková délka
11.25 cm
Průměr
2.8 cm
Vodotěsnost

B3 Onye od Big Teaze Toys je oslavou krásy a smyslnosti, jeho ladné linie spolu s jemnými oblouky zesilují momenty erotické rozkoše a potěšení.

Buďte jednička s B3 Onye‘. Jemný stisk tlačítka ve špičce Vám dovolí blíže se seznámit s vlnou vibrací vyzařujících z tohoto jemně vymodelovaného válečku. Kompaktní tvar, super diskrétní velikost je perfektní pro každou příležitost, na cesty, do práce, do kabelky, do kapsy, může být vždy a všude s Vámi.

Onye‘ je vyrobený převážně ručně z panenského plastu bez obsahu ftalátů, z hygienicky nezávadné chromové oceli a z neporézního silikonu.

Po stisknutí tlačítka Vám B3 Onye´ nabídne: 8 modelovaných vibračních programů, z toho 3 rychlosti plynulých vibrací pro výběr vhodné intenzity, a 5 pulzujících vibrací s proměnlivou amplitudou v čase.

Materiál:

Plast ABS s leštěným povrchem.

Kvalitní chromová ocel.

Chirurgický ztužený silikon.

Provoz a napájení:

Napájení na 3 AAA baterie (nejsou součástí dodávky).

Silikonová střední část se velice dobře drží, vibrátor neklouže z prstů.

Voděodolný – použití ve sprše (tekoucí a stříkající voda).

Příslušenství obsahuje:

Luxusní dárková krabička vyložená bílým saténem pro měkké ukládání.

Saténový sáček pro ochranu vibrátoru.

Barva:

Bílá.

Velikost: délka 11,5 cm, průměr 2,8 cm, hmotnost 80 gramů.

Vhodný typ lubrikačního gelu:

Lubrikační gel na vodní bázi.

Zajímavost:

Big Teaze Toys je americká firma produkující luxusní vibrátory Tuyo, Onye‘, C-Case a Dai-Dö. Kromě toho produkuje velice oblíbené erotické a masážní hračky do vany - vibrační kačenky Duckie, vibrační rybičky Fishie a vibračního tučňáčka Penguin.

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem. Acebiz s.r.o.

• , zakoupeno v vibro4you.cz