Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Romant Nicola

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Multo

• Je pěkný a nijak se neliší od výrobku, který jsem kupovala za 3x vyšší cenu.
    • Na zapnutí čekáte 4 vteřiny, to je trošku déle, než je obvyklé.

poměr výkon a cena

• -na klasické baterie
    • -částěčně vodotěsný
    • -snadno omyvatelný
    • -kvalita
    • -blbé zapínání --> chce to sílu, nato, že je to pro ženy, ale je možný že máme špatný kus

Zboží jsem objednal, jako dárek pro přítelkyni a zatím maximální spokojenost! :)

Produkt nemá žádné parametry.

Vzrušující vibrátor Nikola zařídí pořádnou rozkoš!Vibrátor je velmi jemný na dotek a nepatrné vroubky ve tvaru torpéda jsou navrženy tak aby zacílili na ta správná místa. Jinak klasický vibrátor je vhodný i pro začátečníky a hrátky ve dvou třeba ve sprše. Silikon je hypoalergenní materiál jednoduchý na údržbu a velmi příjemný v kontaktu s tělem. Mírně rozšířená spodní část je pro pohodlné uchopení a tlačítko na spodní části pak můžete ovládat i jedním prstem. Pro příjemnější manipulaci můžete požít lubrikační gely na vodní bázi.Vneste do intimního života více erotiky pomocí hrátek s úžasnou hračkou – sedm stupňů intenzity a hladký povrch vás zašimrá ve slabinách a vykouzlí úsměv na rtech!

• Materiál:  ABS + 100% lákařský  silikon
  • Povrch:    Lesklé uchopení, matné tělo
  • Použití:   pro ženy
  • Rozměry:   182 / 37 / 37 mm
  • Hmotnost:  160g
  • Programy:  7
  • Hlučnost:  Velmi tichý (do 49dB)
  • Baterie:   2 x AA 1.5V
  • Doba použití: 2 hodiny
  • Voděodolný: možno použít ve sprše

• , zakoupeno v Multo

• Je pěkný a nijak se neliší od výrobku, který jsem kupovala za 3x vyšší cenu.
    • Na zapnutí čekáte 4 vteřiny, to je trošku déle, než je obvyklé.

poměr výkon a cena

• super pomocník

vše ok

• božíí

vibrátor mě suprově udělal,je to orgáč jak chcete,tohle se nedá odmítnout. To vzrušení,

• Krásný a šikovný.
    • -

Skutečně mě překvapila kvalita zpracování, velice příjemný povrch, svítící ovládání, snadná volba programů.
    Super výrobek.

• Super zpracování, velmi příjemný povrch a materiál.
    • Žádné proti nemá

Skutečně kvalitní výrobek, velmi příjemný povrch, vibrátor se velice rychle ohřeje na tělesnou teplotu což hodnotím jako velké +, snadné zapínání a vypínání, tlačítko pro ovládání je hezky podsvětlené. Vše jde lehce, rychle a intuitivně, těší mě i možnost rychlé volby procházení jednotlivými přednastavenými programy. Dostala jsem ho jako dárek a jsem z něj nebojím se říci nadšena. Ješrě by jsem dodala že i když to není zas tak důležité tak moc hezká je i krabička :)

• , zakoupeno v Romant

• -svítící dioda