Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Magic Massager 2.0 nabíjecí

+ síla vybrací
    + vodotěsnost
    + luxusní provedení výrobku
    - vyšší cena
    Cena by se mohla zdát vysoká, ale provedení a výkon výrobku je výborný. Spokojenost.

• Manzelka byla spokojena

Typ
masážní hlavice
Určení
Klitoriální

Nová vylepšená verze nyní nově s možností deseti různých vibračních režimů v luxusní fialové barvě. Díky tomuto masážnímu přístroji dosáhnete nejlepšího orgasmu jaký jste dosud měli. Slávu a popularitu vibračních hlavic Magic Massager získanou především z pornografických filmů můžete nyní okusit i Vy.  Speciální torgue motor vytváří skutečně jedny z nejsilnějších a neúčinnějších vibrací. Vlastní hlavice má dvě pěnové vrstvy a je proto příjemně měkká. Krk pod hlavicí je pružný a je ohebný až do 45st. To je velmi důležité pro stejnoměrný tlak na klitoris. Ovšem tak silné vibrace se rozlévají nejen po celé vagíně, ale až do celé pánve. Vzrušení při použití této hlavice přichází okamžitě a pokud je použita na penis, pak se vibrace projevují až na prostatě. Síla vibrací je taková, že je možno hlavici používat i přes oblečení. Hlavice se s velkým úspěchem dá používat i na unavené svaly, krční páteř apod.

Vibrátor je nabíjecí pomocí USB kabelu. Doporučujeme zakoupit síťovou USB nabíječku.

Upozornění: Vibrátor začne vibrovat až po vytažení kabelu.

• POPIS PRODUKTU
    • USB napájení
    • vysoký výkon
    • jeden z nejlepších a nejvýkonnějších vibrátorů na trhu
    • příjemná hlavice s dvojitou pěnovou vrstvou
    • 10 úrovně vibrací
    • ohebný krk pod hlavicí
    • stimulace celé vagíny
    • velmi účinný i pro stimulaci penisu s vibracemi až k prostatě
    • možno používat i přes oblečení
    • vhodné i pro masáž celého těla
    • rozměry 110×345×75 mm
    • doporučujeme používat s lubrikanty
    • 426 g
  • OBSAH BALENÍ
    • vibrátor
    • USB nabíjecí kabel
    • návod k použití
  • BAREVNÉ VARIANTY
    • černá
    • fialová

Nová vylepšená verze nyní nově s možností deseti různých vibračních režimů v luxusní černé barvě a delším kabelem pro zdroj napájení. Díky tomuto masážnímu přístroji dosáhnete nejlepšího orgasmu jaký jste dosud měli. Slávu a popularitu vibračních hlavic Magic Massager získanou především z pornografických filmů můžete nyní okusit i Vy. Vibrátor je napájen přímo ze sítě a proto je jeho výkon extrémní. Speciální torgue motor vytváří skutečně jedny z nejsilnějších a neúčinnějších vibrací. Vlastní hlavice má dvě pěnové vrstvy a je proto příjemně měkká. Krk pod hlavicí je pružný a je ohebný až do 45st. To je velmi důležité pro stejnoměrný tlak na klitoris. Ovšem tak silné vibrace se rozlévají nejen po celé vagíně, ale až do celé pánve. Vzrušení při použití této hlavice přichází okamžitě a pokud je použita na penis, pak se vibrace projevují až na prostatě. Síla vibrací je taková, že je možno hlavici používat i přes oblečení. Hlavice se s velkým úspěchem dá používat i na unavené svaly, krční páteř apod.

POPIS PRODUKTU síťové napájení vysoký výkon jeden z nejlepších a nejvýkonnějších vibrátorů na trhu příjemná hlavice s dvojitou pěnovou vrstvou 10 úrovně vibrací ohebný krk pod hlavicí stimulace celé vagíny velmi účinný i pro stimulaci penisu s vibracemi až k prostatě možno používat i přes oblečení vhodné i pro masáž celého těla rozměry 110×345×75 mm doporučujeme používat s lubrikanty 426 g

OBSAH BALENÍ vibrátor 2m dlouhý přívodní kabel návod k použití

BAREVNÉ VARIANTY černá

Doplnění mé dlouhé recenze o 4 příspěvky níže:
    Mizerná kapacita baterie mě tak moc štvala, že jsem investoval necelé 200 Kč, trochu času, sehnal vhodnou baterku a vyměnil vestavěný akumulátor za nový. A stal se zázrak. Vibrátor jsem nabil cca před 5 měsíci, od té doby jsme ho používali odhadem tak 20x a stále není vybitý.
    Zatím to vypadá, že jsem to přestavěl na perpetum mobile a už se to nikdy nebude muset nabíjet :-))
    Kdyby se do toho chtěl někdo pouštět, tak varuji, že není úplně snadné přístroj rozebrat - držák hlavice s motorem je tam vlepený. Ale dá se to.

• Velice vykony

- vyšší cena

• Manzelka byla spokojena

• Funguje skvěle...
  • , zakoupeno v EOD.CZ

• Partnerce s problematickým dosahováním orgasmu pomáhá k vyvrcholení nejlépe z mnoha vyzkoušených pomůcek. Shodou okolností má přesně tu úroveň vibrací, které partnerka potřebuje - intenzivní, ale mírně tlumené měkkým izolačním materiálem v hlavici.
    • Čištění - lze sejmout kryt vibrační hlavice a umýt jen ten bez namočení zbytku přístroje
    • Ovládání je naprosto šílené - viz popis.
    • Kapacita baterie byla už od začátku mizerná a po 10 měsících je sotva třetinová - teď vydrží 1 použití a pak 3 hod. nabíjet. Během nabíjení nelze zapnout.
    • Není žádná indikace vybití, takže se v uprostřed hrátek nečekaně vypne.
    • Nejasná délka nabíjení, kterou je navíc nutno hlídat se stopkami - není žádná indikace nabití.
    • Nesmyslné "programy" vibrací.
    • Čištění - ze sundané hlavice je potřeba vydloubat těsnicí hmotu.

Ovládání je špatný vtip. Bohužel se čínští inženýři připojili k trendu ovládání jedním tlačítkem, nejspíš aby ušetřili na součástce za cca 2 koruny? Takže stisknutím jednoho tlačítka se vibrátor, zapne, podržením téhož se vypne. To by ještě šlo. Když ale místo podržení toto tlačítko znovu stisknete, nebo ho zmáčknete omylem v zápalu sexuálních hrátek (což se nám stává skoro neustále), tak se přepne "program" vibrací z požadovaného (a pro nás jediného funkčního) normálního trvalého vibrování (vrrrrrrr) na nějakou přerušovanou morseovku (vr ... vr ... vrrrrrr ... vr ... vr ... vrrrrr) což někomu možná může vyhovovat, nevím, ale pro nás je to velmi rušivé a je potřeba rychle přepnout zpět na normální plynulé vibrování. JENŽE! Pro přepnutí zpět není žádné tlačítko zpět, ale je potřeba mačkat pořád to stejné tlačítko, které přepíná na další a další programy morseovky a těch je, dámy a pánové, 20. Takže tam klečíte nad rozdělanou slečnou, ruce zapatlané od poševního sekretu a lubrikačního gelu, a vesele klikáte ... 16, 17, 18, 19, 20 ... do háje, já to to přejel, je tam zase nějaká morseovka! Tak znova! 1, 2, 3, ... počkej nemluv mi do toho, potřebuju poslouchat tu morseovku, nevím přesně kde teď jsem, nemá to žádný indikátor ... už to mám ... ne, planý poplach, to je jen program s jedním hodně dlouhým zavibrováním, následovaným řadou krátkých ... ještě chvilku ... klik, klik, klik ... jo už to zase normálně vibruje!! Ale holka vám tam mezi tím stačila oschnout a vychladnout a vy s provinilým výrazem maturanta, který se udělal do slipů už mezi dveřmi, zkoušíte nějak navázat na předchozí čvachtandu a doufáte, že se přetrženou nit podaří nějak navázat. A v duchu si představujete, jak tento vibrátor narvete příslušnému čínskému inženýrovi mezi jeho čínské půlměsíce a to tak, že napříč.
    Přístroj oplývá ještě jedním tlačítkem, které ovládá intenzitu vibrací. Funguje obdobně jako předchozí, tj. není tam žádné + a -, ale jedním čudlíkem se to na každé zmáčknutí trochu zesílí, když to dojde na maximum, dalšími stisky se to začne zase zeslabovat. Opravdu velmi, velmi pohodlné a rychlé. K zešílení! Už jsem na max? Ještě asi ne, tak ještě klik ... eeeh, tak teď už se to zase zeslabilo, takže to bylo na max už předtím, takže ještě jednou celé dokola a nejlépe opět odpočítávat počet kliknutí. PROČ tam prostě nemůže být tlačítko "+" a tlačítko "-" ??
    Další věc je baterie. V návodu se píše - nabíjet poprvé 4 hodiny, pak 3 hodiny. Vzhledem k tomu, že se nabíjí z USB, tak bude doba nabíjení úměrná nabíjecímu proudu, stejně jako mobil nabijete z 2A nabíječky za hodinu, z levné 1A za 3 hodiny a z USB v počítači to nabíjíte celou pracovní dobu a stejně je to nabijete sotva na 70%. Ovšem na tomto přístroji se píše 3h a nikoho nezajímá, z čeho se to nabíjí a žádná LEDka "nabito" tam není. Takže to nabíjím 3h z nabíječky, kterou mi k tomu dali v sexshopu (v balení nebyla), ale není to podle mě správně. Možná i kvůli tomu jde baterka evidentně do háje. Poprvé to vydrželo cca na 3 postelové seance s tím, že vibrátor je zapnutý vždy jen cca posledních 10 minut sexu na "závěr" - dodělání a dosažení orgasmu. Po pár měsících vydržela baterka cca na 2 seance. Po 10 měsících, kdy byl dohromady nabíjen tak cca 15-20x, už vydrží jen jednu seanci a druhý den už nejede. Trpí silným samovybíjením, když leží nabitý v nočním stolku.
    Dneska, po dalším sexuálním faux pas, jsem ten krám rozebral a celá ta obrovská rukojeť je dutá a prázdná. Na dvou molitanových kroužcích v tom prázdnu visí maličká baterie, jen o málo větší než tužková AA baterka. Úplně v pohodě by se tam vešly 3 "malé buřty", nebo 2 velké, a pak by to s alkalickými bateriemi vydrželo rok. A když by náhodou během sexu došly, člověk by ze šuplíku vytáhnul náhradní a za 10 vteřin se jede dál. Takhle nikdy neví, jestli se ten krám v nejlepším vybije, protože není žádná signalizace docházející baterky. Takže když už to vypadá, že se slečna po hodině dřiny konečně bude, tak drc - vybil se vibrátor, sorry jako, teď se musí 3 hodiny nabíjet a s připojenou nabíječkou NEJDE zapnout, takže snad zase zítra, miláčku. Varování: tento přístroj může způsobit rozvod.
    Kdyby to nemělo zrovna tak vyhovující vibrace, dávno bych to prohodil oknem. Jdu hledat něco s podobnými vibracemi, ale buď do sítě, nebo na normální baterky. A hlavně s normálním ovládáním. Když nic nenajdu, tak si snad dám tu práci a přestavím to na normální monočlánky a vykuchám z toho to ovládání, aby to prostě jen trvale vibrovalo.

• Splňuje plně očekávání

Mohu jen doporučit

• úžasná "hračka" pro oba

výborný výrobek, užijí si oba

výkonný, příjemně měkký

• , zakoupeno v Jooo.cz

• silný výkon, objednal jsem pro sebe i pro svého kamaráda a já i kamarád jsme spokojeni. Partnerky jsou nadšené. Té mé se líbil více růžový, mě osobně je barva ukradená, důležité jsou výsledky :-)

má dobíjení, nemusíte řešit baterky nebo kabel